Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Oceń, który z radnych obecnej kadencji jest najlepszy


plebiscyt najlepszy radny miasta Mława bieżącej kadencji aktualności MławaDobiega końca VII kadencja miejskiego samorządu. Przez niemal cztery lata 21 radnych reprezentowało nas w radzie miasta. Rozpoczynamy dziś wielki plebiscyt na NAJLEPSZEGO RADNEGO MIASTA MŁAWA BIEŻĄCEJ KADENCJI. Wybierzmy radnego, który najlepiej dbał o interesy mieszkańców. Nawierzchnia drogi, chodnik, kanalizacja, może oświetlenie lub nazwa ulicy czy budowa pomnika, na pewno uda się głosującym wytypować radnego, który się do tego najbardziej przyczynił.

Jak głosować?

Aby oddać głos, należy wysyłać na numer 71480 SMS o treści TYP.CM.x, gdzie x to numer porządkowy danego kandydata widoczny na liście poniżej. Koszt SMS’a to 1,23 zł z VAT.

Plebiscyt potrwa do 6 kwietnia br. do godz. 23.59. Wyniki śledzić można na bieżąco, aż do zakończenia głosowania. A więc, telefony w rękę i to czytelnicy zadecydują, komu przypadnie zaszczytny tytuł najlepszego radnego mijającej kadencji. Zapraszamy do głosowania!

Regulamin Plebiscytu „Najlepszy radny miasta Mława bieżącej kadencji”[.pdf]

LISTA KANDYDATÓW
wg kolejności alfabetycznej

 

 

WYNIKI PLEBISCYTU
są aktualizowane na bieżąco, ale widoczne po odświeżeniu strony

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl