Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ocen, który z radnych obecnej kadencji jest najlepszy


plebiscyt najlepszy radny miasta Mława bieżącej kadencji aktualności MławaDobiega końca VII kadencja miejskiego samorządu. Przez niemal cztery lata 21 radnych reprezentowało nas w radzie miasta. Rozpoczynamy dziś wielki plebiscyt na NAJLEPSZEGO RADNEGO MIASTA MŁAWA BIEŻĄCEJ KADENCJI. Wybierzmy radnego, który najlepiej dbał o interesy mieszkańców. Nawierzchnia drogi, chodnik, kanalizacja, może oświetlenie lub nazwa ulicy czy budowa pomnika, na pewno uda się głosującym wytypować radnego, który się do tego najbardziej przyczynił.

Jak głosować?

Aby oddać głos, należy wysyłać na numer 71480 SMS o treści TYP.CM.x, gdzie x to numer porządkowy danego kandydata widoczny na liście poniżej. Koszt SMS’a to 1,23 zł z VAT.

Plebiscyt potrwa do 6 kwietnia br. do godz. 23.59. Wyniki śledzić można na bieżąco, aż do zakończenia głosowania. A więc, telefony w rękę i to czytelnicy zadecydują, komu przypadnie zaszczytny tytuł najlepszego radnego mijającej kadencji. Zapraszamy do głosowania!

Aktualizacja 7. 04. 2018 

Zakończyło się głosowanie: Największą liczbę głosów i tytuł NAJLEPSZEGO RADNEGO MIASTA MŁAWA BIEŻĄCEJ KADENCJI zdobył radny, Dariusz Dużmański. Serdecznie gratulujemy! Więcej informacji już  wkrótce.

Regulamin Plebiscytu „Najlepszy radny miasta Mława bieżącej kadencji”[.pdf]

LISTA KANDYDATÓW
wg kolejności alfabetycznej

 

 

WYNIKI PLEBISCYTU
są aktualizowane na bieżąco, ale widoczne po odświeżeniu strony

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]