Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na dworcu PKP działa system informacji dla pasażerów


Wraz z wiosną na dworcu PKP Mława nastąpiły zmiany, tym razem na lepsze. Kolejarze zainstalowali nowe i wymienili uszkodzone tablice informacyjne z elektronicznym systemem informacji. To zmiana bardzo przydatna dla pasażerów, a zaobserwowali ją już ci z naszych gości, którzy  mieli okazję odwiedzić Mławę w minione święta. I oby ten stan przyjemnego zdziwienia trwał jak najdłużej.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Już kilka razy pisaliśmy o aktach wandalizmu zarówno na przystanku Mława Miasto jak i na samym dworcu. Uszkadzane przez wandali były windy, jak i wyświetlacze elektronicznego systemu informacji. Windy były sukcesywnie naprawiane, a obecnie PKP wymieniło uszkodzone tablice i zainstalowało nowe w przejściu podziemnym. System jest jeszcze testowany, ale już zarówno na peronie jak i w przejściu podziemnym można śledzić informacje o przyjazdach i odjazdach pociągów. Dla pasażerów to wygoda, gdyż dotychczasowe informacje podawane przez system nagłośnieniowy nie zawsze można było zrozumieć.

No cóż, można chyba śmiało powiedzieć, że takie (działające) systemy informacji to zwykły standard w XXI wieku, zwłaszcza na tak nowoczesnym dworcu systemowym, który przypomnijmy, w Mławie oddany został do użytku w październiku 2015 r.

JK

zobacz także:

Nowoczesność po mławsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
PASAŻER
PASAŻER
3 lata temu

Dzięki ,Ochronie DWORCA jest bezpiecznie i czysto.TAK TRZYMAĆ.

Patela
Patela
3 lata temu

Niestety patologia okoliczna zniszczy szybko i znowu bedzie wstyd. Aż szkoda patrzeć było ostatnio na monitory które powisialy sprawne przez miesiąc a potłuczone przez kolejne 3 lata.

Sylwia
Sylwia
3 lata temu

Super jest ten dworzec! W ogóle jak teraz przyjeżdżam do Mławy, to naprawdę widać sporo inwestycji, miasto widać że się rozwija i ktoś o nie dba. W centrum też jest piękniej, jakiś jaśniej, czyściej. Rewelacja!
Ludzie pewnie tego na co dzień nie widzą, przyzwyczajają się. A jednak jak się tam nie mieszka od 20 lat, to dziś naprawdę aż tęskno do Mławy widząc to piękne miasto raz w roku kiedy tam jestem

Think more
Think more
3 lata temu
Reply to  Sylwia

Och, Sylwio, jak się patrzy pobieżnie raz na rok albo ogląda zdjęcia to wszystko wygląda cudownie, szczególnie wokół ratusza i to też zależy od tego w którą stronę zwracasz swoje oczy, jeśli w stronę ratusza to masz 100% racji 😀

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

Jestem ciekaw ile to bedzie dzialac?Pewnie do czasu az patologia typu legia warszawa wszystko zdemoluje,pomaze itp.Nie ma to jak sie wyzyc na monitorze na dworcu + 1000%mocy w bezmuzgim lbie.Surowe kary finansowe,podawanie do wiadomosci publicznych wizerunki i danuch osobowych bezmuzgow co dokonuja tych zniszczen.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x