Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najnowsze wiadomości w sprawie wielkanocnych autobusów MKM!


Najnowsze wiadomości w sprawie wielkanocnych autobusów MKM! Jak zapewne nasi Czytelnicy się już zdążyli domyślić, ta świąteczna akcja to primaaprilisowy żart…  

W przypadający 1 kwietnia Prima Aprilis,  tradycyjnie nie mogło zabraknąć dowcipów także na Codzienniku. Dzisiaj czas na sprostowanie żartobliwych wiadomości. Chętnym na przejażdżkę wielkanocną MKM – ką, wyjaśniamy – ten kolorowy autobus istnieje niestety tylko na naszej zręcznie przerobionej fotografii.

W „Pozdrowieniach ze Szkocji. Wyprawa do Loch Ness.” – nadesłanych przez Czytelniczkę, również ukryła się niespodzianka dla spostrzegawczych, a w zasadzie potwór 😉 (nadal można go tam znaleźć!).

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę 🙂

red.

Pozdrowienia ze Szkocji. Wyprawa do Loch Ness.

Kolorowy, wielkanocny autobus MKM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
z bliska
Gość
z bliska

Nic się nie stało, w naszym codziennym życiu ,potrzeba troszkę żartu i uśmiechu. A najzabawniejsze żarty ukazały się na innym mławskim portalu /bez nazwy/, gdzie informowano, że do Mławy ma przybyć JENIFER LOPEZ, nie do wiary że w komentarzach pojawiło się tylu naiwniaków, którzy uwierzyli i wzięli tą informację za fakt. No ale cóż przy okazji 1 Kwietnia, tak bywa.

twasz
Gość
twasz

Skoro twarzą została góralka, równie dobrze mogłaby i zostać latynoska. Zarówno pierwsze jak i drugie, w pewnych okolicznościach można by z powodzeniem uznać za żart.

Kasia
Gość
Kasia

Ja na tamtym portalu od razu 1 kwietnia rano napisałam komentarz, że to prima aprilis, ale redakcja nie wpuściła tego komentarza, bo pewnie nie chciała, żeby ktoś od razu zdemaskował ten primaaprilisowy numer. Oni sami tam sobie chyba piszą komentarze. Piszą sami zwłaszcza pod artykułami, gdzie są same zachwyty nad ich twórczością.