Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolorowy, wielkanocny autobus MKM


Jak co roku handlowcy przygotowali okolicznościowe, świąteczne dekoracje. Z wystaw i witryn sklepowych zerkają na nas wielkanocne, czekoladowe bądź wypchane kurczątka i zajączki, a oczy cieszą wiosenne, żółto – zielone barwy.

Sprzedam Piec


Nie tylko jednak handlowcy przygotowali dla naszych mieszkańców specjalną ofertę. Niespodziankę przygotowała też Mławska Komunikacja Miejska. W okresie świątecznym po naszym mieście kursować będę dwa specjalne, wielkanocne autobusy MKM. Świąteczna akcja potrwa przez najbliższy tydzień. Na ten czas autobusy zostały oklejone specjalną folią z motywami wielkanocnymi. To świąteczna niespodzianka, ale pierwszy, inauguracyjny kurs już miał miejsce w dniu wczorajszym.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Waldi
Waldi
3 lata temu

Lepszą niespodzianką byłoby normalne jeżdżenie, a nie jak wóz z węglem…

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Prima aprilis m:D dobre

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

😀

Piotrek
Piotrek
3 lata temu

Okleili rzęcha żeby się w drodze nie rozleciał

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x