Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„I my mamy nagrody” – SP 3 w konkursie na „Mławską Palmę Wielkanocną”


Niedziela Palmowa otwiera Wielki Tydzień. Z tej okazji w parafii Matki Bożej Królowej Polski już po raz kolejny rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą palmę. Kiedyś były to gałązki z różnych drzew, które wycinano kilka tygodni wcześniej, w domu wstawiano do wody, by wypuściły zielone listki. Takie witki dekorowano dodatkowo kwiatami z bibuły i wstążkami.


Dziś wśród wielu pięknych i kolorowych palm wykonanych przez osoby indywidualne, organizacje i szkoły, znalazły się także palmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Nagrody otrzymały Klaudia Kordulewska i Wiktoria Orłowska z klasy 7A – II miejsce; Amelia Najduk i Oliwia Najduk, Marcelina Cecelska i Ola Palkowska z klasy 4 A – wyróżnienia. Uczniowie klasy 1 a i 1b – wyróżnienie. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

autor i fot.: SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Zobacz także…

Były i duże i małe, ale wszystkie bez wyjątku piękne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x