Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

UWAGA, UWAGA! Ogłaszamy wyniki konkursu!


salon Recman Mława konkurs moda męska garnitury garnitur na ślub garnitur ślubny gdzie kupićKoszula, krawat i buty, to elementy garderoby, na które nasi Czytelnicy zawracali uwagę zdecydowanie najczęściej, odpowiadając na pytanie konkursowe: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?”.

Dziękujemy za dużą aktywność, udział w zabawie, a przede wszystkim wiele interesujących spostrzeżeń! Wybór laureatów nie należał do najprostszych, spędzał sen z powiek, a ostatnie zgłoszenia wpadały tuż przed północą 😉 Oto nasi ZWYCIĘZCY!

I miejsce – perfumy Black by Recman

Krzysztof Napierski

„W męskim stroju zwracam szczególną uwagę na muchę. Dobrze dobrana mucha przykuwa wzrok swoją nieszablonowością – w opozycji do powszechnie stosowanego krawata – i świadczy o wyrafinowanym smaku oraz klasie noszącego ją mężczyzny. Doskonałą tego ilustracją był strój profesora Ryszarda Juszkiewicza, który mogliśmy podziwiać podczas niedawnej uroczystości podwójnego jubileuszu historyka.”

II miejsce – perfumy Recman Challenger

Nina Łubińska 

„Facet godny zainteresowania zawsze ma czyste i wyprasowane ubranie, więc musi zaprzyjaźnić się z żelazkiem :). Jeśli chodzi o element garderoby, na który zwracam szczególną uwagę to… spodnie. Oczywiście dopasowane, ale nie przesadnie obcisłe. Fajnie jak podkreślają męskie wdzięki, ale panowie to przecież nie kobiety w leginsach, więc wszystko z umiarem :). Do tego jakaś elegancka koszula, ładny, subtelny zapach perfum a powodzenie u pań gwarantowane!”

III miejsce: elegancki krawat

Stanisław Czerwiński

„Na pytanie na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę i dlaczego – odpowiedź moja jest następująca:
Oczywiście, tym elementem jest marynarka, a dlaczego – odpowiedź jest prosta i oczywista:
„Krój, styl, szyk – tym Was zdobywamy w mig” /parafrazując znaną piosenkę pt. Sex appeal.
A przy okazji 2 rocznicy RECMANA w Mławie, warto jeszcze coś dodać: Marynarka z Recmana tym się chlubi, że tęgi i szczupły mężczyzna – zawsze ją polubi.”

Serdecznie gratulujemy! Nagrody będzie można odebrać w Salonie Recman w Mławie, ul. 3-go Maja 3B, od pon. – pt. 10.00 – 18.00, sob. 10.00 – 14.00.

Przypominamy, w związku z drugą rocznicą otwarcia salonu Recman w Mławie, która przypada już jutro, 18 marca, dziś robiąc zakupy można skorzystać z – 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment w sklepie. 

https://www.recman.pl

Link do postu konkursowego:

Wygraj męski upominek! Salon Recman w Mławie świętuje 2 urodziny

red. /Konkurs sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]