Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

UWAGA, UWAGA! Ogłaszamy wyniki konkursu!


salon Recman Mława konkurs moda męska garnitury garnitur na ślub garnitur ślubny gdzie kupićKoszula, krawat i buty, to elementy garderoby, na które nasi Czytelnicy zawracali uwagę zdecydowanie najczęściej, odpowiadając na pytanie konkursowe: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?”.

Dziękujemy za dużą aktywność, udział w zabawie, a przede wszystkim wiele interesujących spostrzeżeń! Wybór laureatów nie należał do najprostszych, spędzał sen z powiek, a ostatnie zgłoszenia wpadały tuż przed północą 😉 Oto nasi ZWYCIĘZCY!

I miejsce – perfumy Black by Recman

Krzysztof Napierski

„W męskim stroju zwracam szczególną uwagę na muchę. Dobrze dobrana mucha przykuwa wzrok swoją nieszablonowością – w opozycji do powszechnie stosowanego krawata – i świadczy o wyrafinowanym smaku oraz klasie noszącego ją mężczyzny. Doskonałą tego ilustracją był strój profesora Ryszarda Juszkiewicza, który mogliśmy podziwiać podczas niedawnej uroczystości podwójnego jubileuszu historyka.”

II miejsce – perfumy Recman Challenger

Nina Łubińska 

„Facet godny zainteresowania zawsze ma czyste i wyprasowane ubranie, więc musi zaprzyjaźnić się z żelazkiem :). Jeśli chodzi o element garderoby, na który zwracam szczególną uwagę to… spodnie. Oczywiście dopasowane, ale nie przesadnie obcisłe. Fajnie jak podkreślają męskie wdzięki, ale panowie to przecież nie kobiety w leginsach, więc wszystko z umiarem :). Do tego jakaś elegancka koszula, ładny, subtelny zapach perfum a powodzenie u pań gwarantowane!”

III miejsce: elegancki krawat

Stanisław Czerwiński

„Na pytanie na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę i dlaczego – odpowiedź moja jest następująca:
Oczywiście, tym elementem jest marynarka, a dlaczego – odpowiedź jest prosta i oczywista:
„Krój, styl, szyk – tym Was zdobywamy w mig” /parafrazując znaną piosenkę pt. Sex appeal.
A przy okazji 2 rocznicy RECMANA w Mławie, warto jeszcze coś dodać: Marynarka z Recmana tym się chlubi, że tęgi i szczupły mężczyzna – zawsze ją polubi.”

Serdecznie gratulujemy! Nagrody będzie można odebrać w Salonie Recman w Mławie, ul. 3-go Maja 3B, od pon. – pt. 10.00 – 18.00, sob. 10.00 – 14.00.

Przypominamy, w związku z drugą rocznicą otwarcia salonu Recman w Mławie, która przypada już jutro, 18 marca, dziś robiąc zakupy można skorzystać z – 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment w sklepie. 

https://www.recman.pl

Link do postu konkursowego:

Wygraj męski upominek! Salon Recman w Mławie świętuje 2 urodziny

red. /Konkurs sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]