Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wygraj męski upominek! Salon Recman w Mławie świętuje 2 urodziny


salon Recman Mława konkurs moda męska garnitury garnitur na ślub garnitur ślubny gdzie kupićDrodzy Czytelnicy i Czytelniczki, 18 marca salon mody męskiej Recman w Mławie, przy ul. 3-go Maja 3B, będzie obchodził 2 rocznicę otwarcia! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, dla panów, ale też dla pań, które chciałyby obdarować jakiegoś fajnego mężczyznę 🙂

Do wygrania upominki przygotowane przez salon Recman – perfumy Black by Recman, perfumy Recman Challenger lub elegancki krawat…

Co zrobić, żeby wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?”, a odpowiedź wysłać mailem na adres: [email protected]//codziennikmlawski.pl lub przez naszego Facebooka (w wiadomości prosimy podać imię i nazwisko). Na odpowiedzi czekamy do piątku, 16 marca br., do północy!

Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni, a wyniki opublikujemy na stronie portalu w sobotę rano,  17 marca.

UWAGA: Na koniec miła wiadomość dla klientów, którzy wybiorą się na zakupy do Recmana w Mławie 17 marca br. –  w tym dniu wszyscy będą mogli skorzystać z urodzinowej zniżki – 20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie. 

Zapraszamy do zabawy!

AKTUALIZACJA 17.03.2018 r.

Wyniki konkursu:

UWAGA, UWAGA! Ogłaszamy wyniki konkursu!

Regulamin konkursu

Czas trwania akcji konkursowej 14.03.2018 r. godz. 7:30 (publikacja postu konkursowego) – 17.03.2018 r. do godz. 9:30 (ogłoszenie wyników)

I. ZADANIE KONKURSOWE

1. Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?”
2. Odpowiedź wyślij mailem na adres: [email protected]//codziennikmlawski.pl  lub przez naszego Facebooka (w wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska)
3. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 16 marca br., do północy

II. NAGRODA

Ekipa portalu Codziennik Mławski wybierze trzy najciekawsze odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Salon Recman:
I miejsce: perfumy Black by Recman 
II miejsce: perfumy Recman Challenger
III miejsce: elegancki krawat
Nagrody będzie można odebrać w Salonie Recman w Mławie, ul. 3-go Maja 3B

III. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę trafność przesłanych propozycji i nieszablonowe podejście do tematu 😉

IV. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wyniki konkursu oraz nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie portalu Codziennik Mławski w sobotę 17 marca br. do godz. 9.30. Dodatkowo o nagrodzie zwycięzcy zostaną powiadomieni indywidualnie drogą mailową.

V. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnej. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz członkowie jego rodziny, w szczególności małżonek, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo. Udział w konkursie można brać każdego dnia podczas trwania akcji konkursowej. Każdy z uczestników może wygrać tylko raz podczas trwania konkursu.

Organizatorem konkursu portal //codziennikmlawski.pl, z siedzibą ul. Stary Rynek 5, 06-500 Mława; to on nadzoruje i administruje działania konkursowe oraz gromadzi dane osobowe uczestników konkursu. Sponsorem nagród jest Salon Recman; https://www.recman.pl

red./Konkurs sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]