Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ibris i Intryga szukają dobrego właściciela


Ibis i Intryga to dwa kolejne psiaki czekające na nowy dom. Chcielibyście zaprzyjaźnić się z którymś z nich?

Sprzedam Piec


W sprawie adopcji Ibisa (zdjęcie w pomieszczeniu), Intrygi (zdjęcie w plenerze) lub innych psiaków można się kontaktować z Centrum Weterynaryjnym CENTAUR Małgorzata Chmielińska (Mława, ul. Mikołaja Kopernika 14C; tel. 501 530 997). Każdy z przeznaczanych do adopcji psów jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Zachęcamy do ofiarowania im nowego domu i odrobiny serca – z pewnością odwdzięczą się przyjaźnią i przywiązaniem.

źródło i fot.: UMM

Zobacz także…

Okolice Radzanowa: Znaleziono rudą jamniczkę

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x