Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Okolice Radzanowa: Znaleziono rudą jamniczkę


Znaleziono Psa
DNIA 3-03-2018 W OKOLICACH RADZANOWA ZNALEZIONO PIĘKNĄ SUCZKĘ.

Słoneczne ogrody Mława

Pies prawdopodobnie został wypuszczony.
Nie ma obroży ani żadnej rzeczy pozwalającej na identyfikację.

Piesek w typie jamnika, rude umaszczenie. Piesek spokojny, przyjazny, lecz wystraszony, wciąż czeka na swojego właściciela.

Osoby, które poszukują, znają właściciela lub chcą podarować kawałek serca czteronożnemu przyjacielowi proszone są o kontakt:
pod numerem telefonu 663-339-027
lub pod adresem: szukamdobregoserca@gmail.com

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
czteryłapy

Straszne co dzieje się z tymi psiakami. Ta sunia miała więcej szczęścia od pieska z poprzedniej informacji. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Dobrze, że są jeszcze osoby wrażliwe na psi los. Niestety wiele osób jest obojętnych wobec takich sytuacji. Pozdrawiam Wszystkich dla których los psiaków i innych zwierząt jest ważny.