Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Partia popularnej wódki wycofana ze sprzedaży


wódka luksusowa wódka wycofana ze sprzedaży

fot. FB Luksusowa Wódka (w tym miejscu na butelce można sprawdzić numer partii produktu)


Firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży partii jednej z najpopularniejszych polskich wódek – Luksusowej.  Producent zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie. 

Decyzja dotyczy wódki Luksusowej o pojemności 0,7 l i numerze 17112061. Spożycie produktu nie zagraża zdrowiu – informuje producent, jednocześnie prosi, żeby nie pić alkoholu z tej partii. Dla konsumentów została uruchomiona także specjalna infolinia. W zgłoszeniach reklamacyjnych klienci skarżyli się na podejrzany zapach wydobywający się z butelki wódki Luksusowa – podaje radio ZET.

Poniżej oficjalny komunikat:

W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i numerze 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii (numer partii można znaleźć w górnej części butelki) proszone są o kontakt ze specjalnie uruchomioną infolinią pod numer telefonu (022) 53 53 235 w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: [email protected]„.

Wyborowa S.A. pragnie podkreślić, że bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie. Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości.

 

źródło: Wyborowa Pernod Ricard/oprac.red

Zobacz także…

Prezydent podpisał ustawę o zakazie handlu w niedziele. Zobacz, kiedy nie zrobisz zakupów

Będzie dodatkowy wyjazd z Kauflandu. Trwają rozmowy

Jest ustawa. Gmina może zakazać nocnej sprzedaży alkoholu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc
Gosc
3 lata temu

Pierdu jak nie zagraża zdrowiu to dlaczego nie można jej pic napierniczyli za dużo jakich tam prochów

meliniarz
meliniarz
3 lata temu

O ja cież pierniczerz!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x