Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To wasz wieczór. Studniówka Zespołu Szkół nr 4


Maturzyści Zespołu Szkół nr 4 swój bal studniówkowy rozpoczęli staropolskim polonezem. Nie zabrakło też kwiatów i podziękowań dla nauczycieli, wychowawców i rodziców.Zanim ten wyjątkowy bal na dobre się rozpoczął, maturzyści zatańczyli jeszcze wspólnie z gośćmi walca, który niejako stanowił zamknięcie oficjalnej części, a równocześnie był zachętą do dalszej zabawy. Zapraszamy na fotorelację.


red.

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

No to łyżka dziekciu
Jaki był cel wizyty pana burmistrza
Czy chodzi o to ze ci młodzi mieszkancy wlasnie ukonczyli 18 lat ?

mławiani 1
mławiani 1
5 lata temu

Jak zdążyłem zauważyć na zdjęciach, to jednak KRYTYKA NIE IDZIE W LAS–TYLKO W NAS. Czyż nie jest to prawdą Szanowny Panie Burmistrzu /ten krawat wygląda o wiele lepiej/ wychodzi na to że ogląda Pan portale a zwłaszcza codziennik.pl, co wychodzi tylko Panu na dobre.

A.K.
A.K.
5 lata temu
Reply to  mławiani 1

Śliczne dziewczyny, przystojni chłopcy, przepiękne tradycyjne stroje. Właśnie tak powinna wyglądać młodzież na balu studniowkowym w każdej szkole. Szyk i elegancja.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x