Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To wasz wieczór. Studniówka Zespołu Szkół nr 4


Maturzyści Zespołu Szkół nr 4 swój bal studniówkowy rozpoczęli staropolskim polonezem. Nie zabrakło też kwiatów i podziękowań dla nauczycieli, wychowawców i rodziców.Zanim ten wyjątkowy bal na dobre się rozpoczął, maturzyści zatańczyli jeszcze wspólnie z gośćmi walca, który niejako stanowił zamknięcie oficjalnej części, a równocześnie był zachętą do dalszej zabawy. Zapraszamy na fotorelację.red.

« 2 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

No to łyżka dziekciu
Jaki był cel wizyty pana burmistrza
Czy chodzi o to ze ci młodzi mieszkancy wlasnie ukonczyli 18 lat ?

mławiani 1
Gość
mławiani 1

Jak zdążyłem zauważyć na zdjęciach, to jednak KRYTYKA NIE IDZIE W LAS–TYLKO W NAS. Czyż nie jest to prawdą Szanowny Panie Burmistrzu /ten krawat wygląda o wiele lepiej/ wychodzi na to że ogląda Pan portale a zwłaszcza codziennik.pl, co wychodzi tylko Panu na dobre.

A.K.
Gość
A.K.

Śliczne dziewczyny, przystojni chłopcy, przepiękne tradycyjne stroje. Właśnie tak powinna wyglądać młodzież na balu studniowkowym w każdej szkole. Szyk i elegancja.