Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Ukradli telefony i konsolę PS4 – zarejestrowały ich kamery


Mławscy kryminalni poszukują sprawców kradzieży, do których doszło 15 stycznia w dwóch sklepach, przy Al. Piłsudskiego w Mławie. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni oraz kobieta. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków.

KSP Mława nabór

Jak wynika z ustaleń, dwaj młodzi mężczyźni i kobieta działali razem. W sklepie ze sprzętem RTV i AGD ukradli dwa telefony komórkowe marki LG, przeszli następnie do pobliskiego marketu, skąd ukradli konsolę PS4. Sprawców kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei. Apelują także do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z tutejszą jednostką policji. Informację można przekazać anonimowo, kontakt pod numerami tel. 23 654 72 57, 23 654 72 03 lub 23 654 72 00.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska/KPP Mława

Zobacz także…

Mławska policja poszukuje sprawców kradzieży. Tak wyglądają

Mławski kierowca niechlubnym rekordzistą

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz