Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Ukradli telefony i konsolę PS4 – zarejestrowały ich kamery


Mławscy kryminalni poszukują sprawców kradzieży, do których doszło 15 stycznia w dwóch sklepach, przy Al. Piłsudskiego w Mławie. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni oraz kobieta. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków.


Jak wynika z ustaleń, dwaj młodzi mężczyźni i kobieta działali razem. W sklepie ze sprzętem RTV i AGD ukradli dwa telefony komórkowe marki LG, przeszli następnie do pobliskiego marketu, skąd ukradli konsolę PS4. Sprawców kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei. Apelują także do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z tutejszą jednostką policji. Informację można przekazać anonimowo, kontakt pod numerami tel. 23 654 72 57, 23 654 72 03 lub 23 654 72 00.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska/KPP Mława

Zobacz także…

Mławska policja poszukuje sprawców kradzieży. Tak wyglądają

Mławski kierowca niechlubnym rekordzistą

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x