Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławski kierowca niechlubnym rekordzistą


fot.ilustracyjne

KSP Mława nabór

Od wielu lat główne przewinienia kierowców to nadmierna prędkość oraz wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym. W miniony piątek podczas kontroli prędkości policja zatrzymała mławskiego kierowcę, jadącego z prędkością 160 km/h.

– Rekordzista został zatrzymany w piątek 26 stycznia, na drodze relacji Mława – Ciechanów, w miejscowości Krośnice. Kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 46- letni mieszkaniec Mławy, jechał z prędkością 160 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 400 zł oraz  10 punktami karnymi – podaje

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Mławski kierowca niechlubnym rekordzistą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Adrian
Gość

Takich wariatów-morderców drogowych powinno się sadzać do aresztu na tydzień, dwa, dla przykładu i wpis do akt że karany. Zobaczcie jak Norwegia poradziła sobie z przestępcami drogowymi. U Nas też powinno tak być – przekroczyłeś ponad 50 km/h, proszę bardzo 10 tyś., a jak nie masz to na raty z odsetkami, moment zwolnią wszyscy.

antek
Gość

160 to nie aż taka duża prędkość zwłaszcza dla dzisiejszych pojazdów ale fakt jest faktem teren zabudowany każdy wie no i po za prędkość nie powinna przekroczyć 100, 160 to sporo.

Malina
Gość

Szkoda że nie znacie jeszcze prędkości policjanta z wypadku z Kalkowki!!!

Observer
Gość

Wiesz, kto tam był winny? – bo ja wiem. Szkoda człowieka. Szkoda, że trafiło to na policjanta właśnie na dodatek.
Jak nie znasz sprawy, to się głupio nie wypowiadaj.

wpDiscuz