Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mławski kierowca niechlubnym rekordzistą


fot.ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Od wielu lat główne przewinienia kierowców to nadmierna prędkość oraz wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym. W miniony piątek podczas kontroli prędkości policja zatrzymała mławskiego kierowcę, jadącego z prędkością 160 km/h.

– Rekordzista został zatrzymany w piątek 26 stycznia, na drodze relacji Mława – Ciechanów, w miejscowości Krośnice. Kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 46- letni mieszkaniec Mławy, jechał z prędkością 160 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 400 zł oraz  10 punktami karnymi – podaje

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Adrian
Gość
Adrian

Takich wariatów-morderców drogowych powinno się sadzać do aresztu na tydzień, dwa, dla przykładu i wpis do akt że karany. Zobaczcie jak Norwegia poradziła sobie z przestępcami drogowymi. U Nas też powinno tak być – przekroczyłeś ponad 50 km/h, proszę bardzo 10 tyś., a jak nie masz to na raty z odsetkami, moment zwolnią wszyscy.

antek
Gość
antek

160 to nie aż taka duża prędkość zwłaszcza dla dzisiejszych pojazdów ale fakt jest faktem teren zabudowany każdy wie no i po za prędkość nie powinna przekroczyć 100, 160 to sporo.

Malina
Gość
Malina

Szkoda że nie znacie jeszcze prędkości policjanta z wypadku z Kalkowki!!!

Observer
Gość
Observer

Wiesz, kto tam był winny? – bo ja wiem. Szkoda człowieka. Szkoda, że trafiło to na policjanta właśnie na dodatek.
Jak nie znasz sprawy, to się głupio nie wypowiadaj.