Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na drogach ślisko! Dachowanie na Marszałkowskiej


Przedpołudniowe opady deszczu ze śniegiem sprawiły, że na drogach jest ślisko. Kilka minut po godzinie 11 na ulicy Marszałkowskiej wypadł z drogi i dachował ford focus. Podróżowały nim dwie osoby, jedną z nich zespół ratownictwa medycznego zabrał do mławskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia były dwa zastępy JRG Mława i patrol policji.


red.

Zobacz także…

Potrącenie rowerzysty na ulicy Warszawskiej

Mława. Kombinował z kartą czasu pracy dostał ogromny mandat

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments