Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Na drogach ślisko! Dachowanie na Marszałkowskiej


Przedpołudniowe opady deszczu ze śniegiem sprawiły, że na drogach jest ślisko. Kilka minut po godzinie 11 na ulicy Marszałkowskiej wypadł z drogi i dachował ford focus. Podróżowały nim dwie osoby, jedną z nich zespół ratownictwa medycznego zabrał do mławskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia były dwa zastępy JRG Mława i patrol policji.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Zobacz także…

Potrącenie rowerzysty na ulicy Warszawskiej

Mława. Kombinował z kartą czasu pracy dostał ogromny mandat

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500