Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal studniówkowy licealistów w Radzanowie


Tradycji stało się zadość. Jako jedni z pierwszych w naszym powiecie, tegoroczni maturzyści radzanowskiego liceum ogólnokształcącego bawili się na swoim pierwszym na progu dorosłego życia balu. W tym roku było ich dwudziestu.

Tak jak każe zwyczaj pierwszym tańcem studniówkowego balu był polonez. To bardzo uroczysta chwila. Równie wzruszający moment to kwiaty i podziękowania dla nauczycieli, którzy przez cztery lata przekazywali im wiedzę i wychowywali.

Życzenia maturzystom złożyli  wójt Andrzej Wójcik i dyrektor szkoły Witold Okumski.

Po tej części oficjalnej, pozostało już jedynie dobrze się bawić. A jak to wyglądało, zobaczcie sami.

fot. Jurkiewicz Studio

red.

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Studniówka Zespołu Szkół nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments