Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studniówka Zespołu Szkół nr 3


Rozpoczęcie balu studniówkowego zawsze poprzedza moment refleksji, nawiązania do tradycji, a także życzeń i podziękowań. I tegoroczni maturzyści takie życzenia otrzymali.– To pierwsza okazja, by powitać was w świecie dorosłych – takimi słowami dyrekcja przywitała swoich maturzystów, a potem życzyła im pomyślnego zdania egzaminu i udanego startu w dalsze, dorosłe życie.

Część oficjalna studniówki rozpoczęła się od odśpiewania hymnu szkoły. Jednak zanim jeszcze po hymnie zabrzmiały dźwięki poloneza, maturzyści podziękowali dyrekcji, nauczycielom, swoim wychowawcom i rodzicom. W tym roku w Zespole Szkół nr 3 są trzy klasy maturalne: Technikum Elektronicznego i dwie klasy Liceum Ogólnokształcącego.

A potem, podczas zabawy, nie zabrakło dobrego humoru i pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 6 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianin 1
Gość
mławianin 1

Brawa dla 1 pary rozpoczynającej POLONEZA wspaniali młodzi ludzie, naprawdę wszyscy zasługujecie na brawa, bo w tej Bajkowej scenerii wchodzicie w nowe życie, tylko w tym nowym dorosłym życiu, bądzcie bardziej weseli i roześmiany. Najlepsze życzenia dla ABSOLWENTÓW !!! Jest także ozdoba i atrakcja tego balu RUMCAJS.