Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówka Zespołu Szkół nr 3


Rozpoczęcie balu studniówkowego zawsze poprzedza moment refleksji, nawiązania do tradycji, a także życzeń i podziękowań. I tegoroczni maturzyści takie życzenia otrzymali.


– To pierwsza okazja, by powitać was w świecie dorosłych – takimi słowami dyrekcja przywitała swoich maturzystów, a potem życzyła im pomyślnego zdania egzaminu i udanego startu w dalsze, dorosłe życie.

Część oficjalna studniówki rozpoczęła się od odśpiewania hymnu szkoły. Jednak zanim jeszcze po hymnie zabrzmiały dźwięki poloneza, maturzyści podziękowali dyrekcji, nauczycielom, swoim wychowawcom i rodzicom. W tym roku w Zespole Szkół nr 3 są trzy klasy maturalne: Technikum Elektronicznego i dwie klasy Liceum Ogólnokształcącego.

A potem, podczas zabawy, nie zabrakło dobrego humoru i pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 6 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin 1
mławianin 1
3 lata temu

Brawa dla 1 pary rozpoczynającej POLONEZA wspaniali młodzi ludzie, naprawdę wszyscy zasługujecie na brawa, bo w tej Bajkowej scenerii wchodzicie w nowe życie, tylko w tym nowym dorosłym życiu, bądzcie bardziej weseli i roześmiany. Najlepsze życzenia dla ABSOLWENTÓW !!! Jest także ozdoba i atrakcja tego balu RUMCAJS.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x