Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów. Osobowy hyuindai uderzył w naczepę wiozącą kurczaki


Dziś około godziny 9 – tej w Radzanowie doszło do zderzenia samochodu osobowego Hyuindai z naczepą samochodu ciężarowego przewożącego kurczaki. Dwie osoby zostały poszkodowane, trafiły do szpitala w Żurominie.


– Do zdarzenia wyjechały 2 zastępy JRG Mława, 2 zastępy JRG Żuromin oraz OSP z Radzanowa i Gradzanowa. Zespół ratownictwa medycznego zabrał dwie osoby poszkodowane do szpitala w Żurominie. Strażacy nadal zabezpieczają miejsce zdarzenia, gdyż prawdopodobnie konieczny będzie przeładunek przewożonych samochodem ciężarowym kurczaków – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Ciężarówką uderzył w słup energetyczny

AKTUALIZACJA: Śmiertelny wypadek na Kalkówce

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments