Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Ciężarówką uderzył w słup energetyczny


Prawdopodobnie poślizg był przyczyną zdarzenia na drodze powiatowej w miejscowości Bogurzyn. Na ostrym zakręcie przy kościele ciężarówka z naczepą wpadła w poślizg i uderzyła w słup energetyczny przy ogrodzeniu kościoła. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia doszło około godziny 9 – tej. Droga jest częściowo nieprzejezdna, a miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Paweł

za wolno jechał…

Mławianin

Masz rację kolego, jedno pudełko na tyle naczepy a jeszcze pewnie pełne, konik lekki to popchnęło.

Max

Pudełko pełne, bo żółta plomba wisi.

Max

Jakby miał 2 tematy to by wyszedł z tego zakrętu.