Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Boże Narodzenie i nocna bójka na ulicy Chrobrego


W nocy z 25 na 26 grudnia w samym centrum miasta, na ulicy Chrobrego doszło do bójki. Interweniowały dwa patrole policji.

Według relacji jednego ze świadków zdarzenia, awantura miała się rozpocząć około godziny 1 w nocy, od agresywnej sprzeczki pomiędzy dwiema nastolatkami. W efekcie jedna z nich prawdopodobniej rozpyliła gaz. Wówczas do szarpaniny włączyły się inne osoby. Kres awanturze położyła dopiero interwencja policji, której dwa radiowozy zatrzymały się na skrzyżowaniu ulicy Chrobrego i Żwirki.

Sama policja o zdarzeniu wypowiada się powściągliwie.

– To zdarzenie kwalifikuje się postępowania prywatnoskargowego. Takiego zgłoszenia  od osoby poszkodowanej policjanci nie otrzymali – informuje mł. asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Nocna awantura w centrum miasta na Płockiej

Bilans policyjnych działań „Bezpieczne Święta”. 18 kolizji, trzech pijanych za kierownicą

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
obywatel
Gość
obywatel

W nocy z 23 na 24 grudnia na rogu ulic Chrobrego i 3 Maja doszło do małej zadymy w której uczestniczyło tak lekko z 10 osób!!! Wezwana policja pojawiła się po 15 min jak już było po wszystkim i zastali tylko 3 mężczyzn którzy zostali dość mocno poturbowani…jednemu z nich pomocy musiała udzielić karetka pogotowia. To już kolejne tak groźne zajście w centrum miasta czy to da komuś do myślenia, czy znowu musi ktoś zginąć!!!!

mławianin 1
Gość
mławianin 1

Przy tym artykule nasuwa się pytanie, co robiły dwie nastolatki o godz, 1 w nocy na mieście, powinny zostać zatrzymane przez policję a po odbiór swych pociech winni zgłosić się rodzice, którzy być może po takiej interwencji zaczęli by zwracać uwagę na swoje pociechy.