Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To wstyd. Mieszkańcy naszego powiatu kradli ubrania w Ciechanowie


fot. ilustracyjne

Trzy kobiety i jeden mężczyzna, mieszkańcy pow. mławskiego zostali zatrzymani przez ciechanowską policję, we wtorek 12 grudnia br. w jednym z ciechanowskich centrów handlowych – 55-letnia matka, jej syn 20-latek, 16-letnia dziewczyna. Dwudziestolatek, oraz 38-latka, która jako pierwsza wpadła na kradzieży – usłyszeli już zarzuty.

Informację o zatrzymanej sprawczyni kradzieży, dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał od pracownicy sklepu. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta została przyłapana na kradzieży ubrań, które chowała w swojej torbie. 38-latka jednak nie działała sama. Natychmiastowe i sprawne działanie policjantów pozwoliło zatrzymać kolejne trzy osoby. Na parkingu sklepu przy pojeździe, którym przyjechali na świąteczne „zakupy” zatrzymali 20-latka wraz z 16-latką, natomiast na dworcu PKP zatrzymana została 55-latka, która już czekała na odjazd ze skradzionym wcześniej towarem.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymane osoby działały wspólnie i w porozumieniu, tego dnia kradły towar również z innych sklepów na terenie centrum. Ubrania, które zostały zabezpieczone przez policjantów miały wartość około 1,5 tys złotych.

Zatrzymane osoby nie były wcześniej notowane. Usłyszały już zarzuty kradzieży, za co grozi im kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

źródło: KPP Ciechanów

Zobacz także…

Obok Biedronki dwa miesiące stoi audi. Inne auta parkują na trawniku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
ashhhh
Gość
ashhhh

16 letnia dziewczyna dwudziestolatka? jak to mozliwe zeby 16 letnia dziewczyna byla dwudziestolatka?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

żaden złodziej wstydu nie ma przecież takie jest ryzyko zawodowe