Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto jest taki złośliwy i nieludzki by być podpalaczem?


9 grudnia o pierwszej w nocy na terenie ogródków działkowych doszczętnie spłonął drewniany domek należący do Prezesa Zarządu Stowarzyszenia ROD „Relax” Zbigniewa Białasia. Ponad miesiąc wcześniej – jak ustaliła policja – podpalony został Dom Działkowca, będący biurem stowarzyszenia. Działkowcy są przekonani, że drugi pożar to również celowe podpalenie. Apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy.

– Spłonął domek działkowy Prezesa Zarządu Stowarzyszenia ROD „RELAX” Zbigniewa Białasia. To chyba nie przypadek czy nieszczęśliwe zdarzenie?! Półtora miesiąca temu został doszczętnie spalony Dom Działkowca, teraz domek Prezesa. Kto jest tak złośliwy i nieludzki, żeby niszczyć dorobek najpierw wszystkich działkowców, a później pojedynczej rodziny. Ile trzeba mieć w sobie złej woli, zazdrości czy nienawiści. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Zwracamy się z prośbą –  jeśli macie Państwo jakieś informacje w tej sprawie, reagujcie na Policji lub do Zarządu ROD „RELAX”. Oto nasz adres internetowy: [email protected] – apeluje zarząd stowarzyszenia.

Mławskiej policji jak dotychczas nie udało się ustalić sprawców pierwszego podpalenia. W sprawie drugiego, jeszcze oficjalnie nie wypowiedziała się co do jego przyczyny.

– W sprawie pożaru domku, będącego biurem stowarzyszenia, postępowanie zostało zakończone. Jak wynika z naszych ustaleń, przyczyną pożaru było podpalenie, sprawcy niestety nie udało się ustalić.9 grudnia br.  o godz. 1:00 w nocu na terenie ogródków działkowych przy ul. Kopernika w Mławie doszło do pożaru drewnianego domku letniskowego, który uległ całkowitemu spaleniu. Zniszczeniu uległy również meble, narzędzia i sprzęty przechowywane w domku. Wstępnie straty szacowane są na kilka tysięcy złotych, na szkodę mieszkańca Mławy. Trwają w tej sprawie czynności, postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje asp.Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

JK

Zobacz także:

Nocny pożar domku na terenie ogródków działkowych

Podpalono Dom Działkowca. Apel zarządu Stowarzyszenia ROD „RELAX”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

osoba ta sama najprawdopodobniej właściciel jednej z działek ps. złapią cię i nogi z dup. wyrwą

Klara
Gość
Klara

Jak policja blizej sie przyjzy ukladom i ukladzikom to moze uda sie znalezc podpalacza.Z reguly to sa zwykle osoby poklocone,oszukane lub tym podobne,ktore chca sie zemscic.Nie znam tego Pana,ale nie wykluczam takiej wersji.

niezadowolony
Gość
niezadowolony

A czy naszej policji oprocz lapania kierowcow sie cos udaje innego zrobic ?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

myslisz że policja będzie spać na działkach i pilnować 24 h ogarnij się to nie ochrona !