Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny pożar domku na terenie ogródków działkowych


Niemal całkowitemu spaleniu uległ dziś w środku nocy jeden z domków stojących na terenie ogródków działkowych. Jak na razie nie wiadomo, czy było to podpalenie, czy nieszczęśliwy wypadek. Przypomnijmy, nieco ponad miesiąc temu na terenie działek podpalono Dom Działkowca Stowarzyszenia Relax.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 9 grudnia o godzinie 0:57. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Niemal całkowitemu spaleniu uległ jeden z domków. Na miejscu był również patrol policji oraz pracownicy Zakładu Energetycznego. Policja ustala przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianin
Gość
mławianin

Prawdopodobnie ten domek był własnością Prezesa Stowarzyszenia Relax.