Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragedia w Ciechanowie. Kobieta zginęła pod kołami pociągu.


W poniedziałek 11 grudnia około godziny 18:30 w Ciechanowie przy ul. Gąseckiej, na torach kolejowych doszło do śmiertelnego potrącenia przechodzącej przez nie kobiety. Według wstępnych ustaleń policji kobieta weszła na tory wprost pod nadjeżdżający  pociąg relacji Działdowo – Warszawa.

– Przy ciele kobiety nie znaleziono dokumentów, na podstawie, których można by ustalić dane personalne osoby. Policjanci wykonali czynności procesowe na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie. Trwają czynności w celu potwierdzenia tożsamości zwłok kobiety – informuje kom. Jolanta Bym oficer prasowy KPP Ciechanów.

red.

Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Śmierć pieszego w Raciążu. Z chodnika wszedł wprost pod BMW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Gosiulka
Gość
Gosiulka

Ta dziewczyna nazywała się Żaneta Pszczółkowska przezwisko Gżana z Krzynowłogi Wielkiej

sic!
Gość
sic!

Artykuł o ludzkiej tragedii więc i poziom komentarzy … tragiczny.

Dziennikarka
Gość
Dziennikarka

Pociąg ma koła? 😮

odkrywca
Gość
odkrywca

To będzie dla Pani na pewno szok. Otóż pociąg ma koła.

Mirko
Gość
Mirko

Do dziennikarki, ja słyszałem że pociąg ma nogi. Podobno nawet 100 jak stonoga