Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zgłosili ulatniający się gaz, strażacy natychmiast zareagowali


Trzy zastępy JRG Mława wyjechały dziś około godziny 13 – tej do zgłoszenia o ulatniającym się gazie w bloku przy ulicy Chrobrego. Strażacy dokładnie sprawdzili klatkę schodową miernikami, które jednak nie wykazały obecności gazu.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


– Pomimo podjętych działań zgłoszenie się nie potwierdziło. Zakwalifikujemy więc ten wyjazd jako alarm fałszywy – mówi bryg. Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.


Zobacz także…

Młody mężczyzna zatruł się czadem. Uratowali go strażacy i ratownicy medyczni

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Jaaa
Gość
Jaaa

Okazało się, że zgłoszenie dotyczyło bloku Padlewskiego 1/2, a nie bloku przy Chrobrego

Chrobry
Gość
Chrobry

Nie komentuj jak nie masz pojecia.

Jaaa
Gość
Jaaa

Otóż mam, mieszkam w tym bloku