Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młody mężczyzna zatruł się czadem. Uratowali go strażacy i ratownicy medyczni


Do zdarzenia doszło dziś wieczorem około godz. 21. w Mławie na ulicy 18. Stycznia. Młody mężczyzna uległ zatruciu tlenkiem węgla. Natychmiastowa akcja i pomoc udzielona przez służby ratownicze pogotowia i strażaków uratowała poszkodowanego. Pomiar stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu potwierdził jego obecność w pomieszczeniu. Strażacy przewietrzyli pomieszczenia mieszkalne. W akcji ratowniczej wzięły udział trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu obecny był też patrol policji.

red.


Zobacz także…

Zgłosili ulatniający się gaz, strażacy natychmiast zareagowali

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

jest napisane młody mężczyzna a nastolatek jest młodym mężczyzną. Pozdrawiam

Gość
Gość
Gość

Nastolatek nie mężczyzna

ela
Gość
ela

Wina rudej

ela
Gość
ela

wina rudej ,wrednej wlascicielki co wynajmuje

Marta
Gość
Marta

Mam nadzieję, że odpowie za to

Tlenek
Gość
Tlenek

Tak to jest jak szkoda kupic czujnik tlenku wegla