Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zalew Ruda. Sezon na morsowanie rozpoczęty


Ponad pięćdziesiąt morsów przebranych w stroje Śnieżynek i Mikołajów w niedzielne popołudnie rozpoczęło sezon lodowatych kąpieli. Towarzyszył im spory zastęp widzów i kibiców, którzy jeszcze tym razem nie zdecydowali się, by dołączyć do tych już zahartowanych. Amatorzy zimnych kąpieli to nie tylko mieszkańcy Mławy. Były morsy z Olsztyna, Działdowa, Iłowa, Ciechanowa, Wyszyn i Łomi. Pogoda sprzyjała pierwszemu, grupowemu wejściu do wody tej zimy.

 – To morsowanie narodziło się spontanicznie. Osoby z którymi się spotykałem pytały kiedy będziemy wchodzić. Dałem ogłoszenie na facebooku, ale sam się nie spodziewałem, że będzie nas tak wielu. Z tej ponad pięćdziesięcioosobowej grupy kilka osób morsowało po raz pierwszy – mówi Piotr Olszewski, prekursor morsowania w Mławie i organizator dzisiejszej imprezy.

 JK

« 1 z 3 »

Zobacz także…

Śledzie po pięć kopiejek tylko w sobotę i tylko w Radzanovi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Mikołaj
Gość
Mikołaj

Serdeczne podziękowania kieruję Panu Piotrowi gdyż odkąd pamìętam zawsze dbał o zdrowe wychowanie dzieci i młodzieży. Pomimo tak wielu trudności na jakie wciąż napotykał jest z nami i pokazuje że można dbać o siebie. Dziękuję.

mławianin
Gość
mławianin

Specjalne podziękowania dla Klubu Morsów z Olsztyna, ta duża grupa była naprawdę widoczna , trzeba być naprawdę miłośnikiem takich kąpieli, bo mając u siebie tyle jezior, na początek zawitać do Mławy. Jeszcze raz wielkie brawa dla OLSZTYNIAKÓW, SWYM POBYTEM UATRAKCYJNILI IMPREZĘ!!!!!!!

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Morsy jednak potrafią stworzyć klimat lata w środku zimy.To nie lada sztuka ale jak widać się udaje

Rozbiegany
Gość
Rozbiegany

Dziś był mój debiut i bardzo mi się podobało od dziś będę regularnie morsował. Dziękuję panie Piotrze za cenne wskazówki i do zobaczenia niebawem. Działdowo pozdrawia 😉

śnieżynka
Gość
śnieżynka

W*S*P*A*N*I*A*Ł*A Mikołajowa Gromada! Gratulacje dla Wszystkich Odważnych i ciepłe pozdrowienia dla pana Piotra :*)

Piotr Olszewski
Gość
Piotr Olszewski

Szanowny „Uśmieszku” jak dobrze wiesz uczę się, pracuję, trenuję i hartuję w dobrym towarzystwie dzieci, młodzieży i dorosłych. Praca, którą wykonuję daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia. Mogę realizować to, co całe życie kochałem i szanowałem tj. pracę na rzecz społeczeństwa. Kręgielnia Planeta daje sobie radę beze mnie. Co do władzy to została wybrana w demokratycznych wyborach i bardzo to szanuję. W chwili obecnej są powołani radni którzy realizują powierzone im cele i zadania (możesz to sam ocenić ). Osobiście nie widzę powodu do lęku przed nią w przeciwieństwie do ciebie. Moja twórczość nie musi spędzać ci snu z powiek,… Czytaj więcej »

Uśmieszek
Gość
Uśmieszek

Wreszcie pojawił się bohater Piotr O.
Dyrektor
Ten to ma dobrze.
Zauważ Piotrze, że w Kręgielni Planeta cienko, bo ciebie brak na bramce.
W mieście ani widu ani słychu o tobie.
Strach przed władzą Cię obleciał czy co?
I twoje wierszyki śmieszyły niż ukazywały rzeczywisty obraz mławskiej polityki.
Co do twojej poezji, to szkoda komentować…

Obiektywny
Gość
Obiektywny

Oj uśmieszku, uśmieszku, ja tu widzę raczej grymas złości, zawiści i zazdrości. Ale cóż takich ludzi zajadłych wielu na świecie. Weź się lepiej za robotę a nie siedzisz w kącie, nic nie robisz tylko opluwasz innych. Boli Was ten Olszewski, oj boli. Piotrze tak trzymaj, bądź zawsze sobą, robisz wspaniałą robotę

gosia
Gość
gosia

Panie Piotrze , nie poddaje się Pan , nie bierze do siebie negatywnych słów podszytych zazdrością , zawiścią itp. Robi Pan to co lubi i kocha i co sprawia ,że jest Pan szczęśliwy 🙂 a ty uśmieszku …cóż … niektórzy nie potrafią patrzeć na szczęśliwych ludzi !!!

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Twoją wypowiedź też szkoda komentować, Uśmieszku.
Od razu widać, że jesteś albo z szeregów władzy, albo klakierem władzy.
Twoje uszczypliwości i złośliwości nie zmienią stosunku do Piotra u ludzi, którzy go znają.
Pamiętam, jak 4 lata temu najeżdżaliście na Piotra, czy tym razem rozpoczynacie już swoje działania na nowo? – to obrzydliwe.