Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aktywne Kurki wygrały komfortową czytelnię


W październiku br. publikowaliśmy na łamach portalu apel grupy Aktywne Kurki ze wsi Kurki koło Działdowa o oddawanie właśnie na ich grupę głosów w programie fundacji Tesco, jako że żadna organizacja ani grupa z Mławy nie uczestniczyła w tej rywalizacji.

Zabawa polegała na tym, że podczas zakupów w sieci tych sklepów otrzymany do paragonu żeton, można było wrzucić do „tuby” grupy Aktywne Kurki. Wspólne działania zakończyły się sukcesem. Aktywne Kurki cieszą się ze zwycięstwa.

Hura wygraliśmy!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa w programie Fundacji TESCO „Decydujesz, pomagamy”.

To dzięki Wam będziemy mogli zrealizować nasze plany.

Aktywne Kurki


Pisaliśmy o tym Tutaj.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Fajnie
Gość
Fajnie

można? można! brawo Aktywne Kurki 🙂