Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Aktywne Kurki proszą o głos!


Grupa Aktywne Kurki prosi o wsparcie w głosowaniu mieszkańców Mławy , Nidzicy i okolic. Bierzemy udział w programie Fundacji Tesco ,,Decydujesz, pomagamy”, w którym chcemy stworzyć Komfortową Czytelnię.


ksp Mława
Reklama

,,Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką ludzkość wymyśliła” — powiedziała Wisława Szymborska.

Niestety zanika zwyczaj wspólnych spotkań i dyskusji o dobrej książce czy filmie. Chcemy stworzyć miejsce gdzie każdy dorosły i dziecko, będzie mógł przyjść , spokojnie i wygodnie zagłębić się w lekturze, a potem podzielić wrażeniami.

Jesteśmy grupą społeczników ze wsi Kurki w gminie Działdowo , a konkurujemy z prężnie działającym stowarzyszeniem z miasta Działdowa. Z Państwa okolicy nie ma żadnego projektu, więc tym bardziej chcielibyśmy pozyskać Państwa przychylność i poparcie.

Dla Was to drobny gest, a dla nas ogromny krok do spełnienia naszych marzeń.

Na czym polega zabawa? Robimy zakupy w którymś z trzech sklepów sieci Tesco – Działdowo, Mława lub Nidzica, do paragonu dostajemy żeton, który wrzucamy do „tuby” grupy Aktywne Kurki – czerwony.

Głosowanie trwa do końca października 2017 roku.

Bardzo prosimy o głosy  i z góry dziękujemy za pomoc!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x