Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

4 grudnia przyjdź na bożonarodzeniowy kiermasz charytatywny


Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie organizuje kiermasz Bożonarodzeniowy na rzecz dwojga podopiecznych tj. Natalii Kopowicz i Krzysztofa Żakiewicza. Kiermasz odbędzie się 4 grudnia 2017 roku od godziny 12.00 do godziny 19.00 w szkole ŻAK przy ulicy Sienkiewicza 4 w Mławie. Atrakcją kiermaszu będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem o godzinie 17.00

KSP Mława nabór

Na dzieci czeka wiele atrakcji wprowadzające w świąteczny klimat, wspaniałe zabawy dla najmłodszych z animatorami, świąteczne zdjęcia, wata cukrowa, itp. Podczas kiermaszu sprzedawane będą ręcznie robione ozdoby Bożonarodzeniowe, stroiki, choinki, bombki, pozytywki, aniołki, domowego wypieku pierniczki i inne słodycze. Wykonawcami ozdób są dzieci ze szkół, rodziny i przyjaciele naszych podopiecznych oraz wolontariusze stowarzyszenia.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie leczenia i rehabilitacji Natalii i Krzysztofa.

Natalia to siedmioletnia dziewczynka z Miączyna, która w najbliższym czasie przechodzić będzie immunoterapię, której koszt przekracza 500 tysięcy złotych. Krzysztof z Mławy po nieszczęśliwym wypadku potrzebuje  ciągłej, regularnej rehabilitacji żeby wrócić do zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w poniedziałkowym kiermaszu i wsparcia Natalii i Krzysztofa.


Zobacz także…

6 grudnia. Mikołajki miejskie tuż tuż…

3 grudnia. Zalew Ruda. Morsowanie w stroju Mikołaja!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz