Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6 grudnia. Mikołajki miejskie tuż tuż…


Już za kilka dni, 6 grudnia br., odbędą wyczekiwane przez najmłodszych Mikołajki Miejskie. W programie, jak co roku, zapalenie lampek na świątecznej choince przed ratuszem, wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Świąteczna Kartka od Burmistrza”, przedstawienie teatralne dla dzieci i oczywiście spotkanie z Mikołajem. Nie zabraknie też dla dzieci mikołajkowych słodyczy. Rozpoczęcie o godz. 17.00 przed Urzędem Miasta, wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.


oprac. red.
źródło: MDK Mława

Zobacz także…

Dobra wiadomość dla smakoszy Coca Coli

16 i 17 grudnia. Bożonarodzeniowy jarmark w Mławie

3 grudnia. Zalew Ruda. Morsowanie w stroju Mikołaja!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x