Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

16 i 17 grudnia. Bożonarodzeniowy jarmark w Mławie


W dniach 16 i 17 grudnia odbędzie się w Mławie Jarmark Bożonarodzeniowy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wystawców z całej Polski, mieszkańców miasta i powiatu.

Już za miesiąc serce Mławy zacznie bić mocniej. Poczujemy zapach piernika i świątecznej choinki, a mławski rynek rozbłyśnie świetlistymi girlandami. Na jarmark zapraszamy przede wszystkim wytwórców okolicznościowych wypieków, rękodzielników, wykonujących artykuły dekoracyjne, w tym patchworkowe upominki czy ręcznie robione zabawki. Liczymy, że mieszkańcy Mławy zakosztują tradycyjnej polskiej kuchni i specjałów z różnych regionów świata oraz zakochają się w ręcznie malowanych bombkach, czy wyrobach z ceramiki i witrażowych ozdobach. Czekamy również na zgłoszenia osób, które wykonują haftowane obrazy, malują, robią na szydełku oraz drutach i chcą pochwalić się swoimi wyrobami. Udział w jarmarku jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać do 11 grudnia e-mailowo [email protected] lub w formie tradycyjnej na adres Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława. Zgłoszenia przyjmujemy również w siedzibie instytucji w godzinach otwarcia placówki. Formularz dostępny na stronie https://mdkmlawa.com/news/681/jarmark-bozonarodzeniowy-2017-zaproszenie

źródło: MDK Mława

Zobacz także…

Szlachetna Paczka wystartowała również w Mławie

Dobra wiadomość dla smakoszy Coca Coli

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Ja
Gość
Ja

Fajnie coś się dzieje.

Andrzej
Gość
Andrzej

Cos nowego wkoncu, super

Beata
Gość
Beata

Fajnie, ale to nie jest nic nowego, bo już takie mini jarmarki bywały organizowane w okolicach chyba Mikołajek. Tłumów nie było. Mam nadzieję, że będzie inaczej.

Mławianka
Gość
Mławianka

A czy indywidualnym rękodzielnikom czy nawet stowarzyszeniom, klubom nie mającym zarejestrowanej działalności gospodarczej nie grozi urząd skarbowy ?