Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

16 i 17 grudnia. Bożonarodzeniowy jarmark w Mławie


W dniach 16 i 17 grudnia odbędzie się w Mławie Jarmark Bożonarodzeniowy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wystawców z całej Polski, mieszkańców miasta i powiatu.

Słoneczne ogrody Mława

Już za miesiąc serce Mławy zacznie bić mocniej. Poczujemy zapach piernika i świątecznej choinki, a mławski rynek rozbłyśnie świetlistymi girlandami. Na jarmark zapraszamy przede wszystkim wytwórców okolicznościowych wypieków, rękodzielników, wykonujących artykuły dekoracyjne, w tym patchworkowe upominki czy ręcznie robione zabawki. Liczymy, że mieszkańcy Mławy zakosztują tradycyjnej polskiej kuchni i specjałów z różnych regionów świata oraz zakochają się w ręcznie malowanych bombkach, czy wyrobach z ceramiki i witrażowych ozdobach. Czekamy również na zgłoszenia osób, które wykonują haftowane obrazy, malują, robią na szydełku oraz drutach i chcą pochwalić się swoimi wyrobami. Udział w jarmarku jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać do 11 grudnia e-mailowo sekretariat@mdkmlawa.com lub w formie tradycyjnej na adres Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława. Zgłoszenia przyjmujemy również w siedzibie instytucji w godzinach otwarcia placówki. Formularz dostępny na stronie https://mdkmlawa.com/news/681/jarmark-bozonarodzeniowy-2017-zaproszenie

źródło: MDK Mława

Zobacz także…

Szlachetna Paczka wystartowała również w Mławie

Dobra wiadomość dla smakoszy Coca Coli

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Ja

Fajnie coś się dzieje.

Andrzej

Cos nowego wkoncu, super

Beata

Fajnie, ale to nie jest nic nowego, bo już takie mini jarmarki bywały organizowane w okolicach chyba Mikołajek. Tłumów nie było. Mam nadzieję, że będzie inaczej.

Mławianka

A czy indywidualnym rękodzielnikom czy nawet stowarzyszeniom, klubom nie mającym zarejestrowanej działalności gospodarczej nie grozi urząd skarbowy ?