Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wiśniewo. Pięćdziesięciolecie małżeństwa to piękny jubileusz


Prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, bukiety kwiatów i ku przypomnieniu – swoje pamiątkowe, ślubne fotografie otrzymało pięć par z terenu gminy Wiśniewo, które mogło się pochwalić co najmniej pięćdziesięcioletnim stażem małżeńskim.

KSP Mława nabór

Medale nadane przez Prezydenta RP, z rąk wójta Zbigniewa Kleniewskiego oraz  kierownika Urzędu Stanu Cywilnego odebrali: Krystyna i Andrzej Sienniccy, Daniela i Henryk Prątniccy, Janina i Stanisław Jurkiewicz, Bożena i Eugeniusz Strzelec oraz Jadwiga i Mikołaj Żywiec. Uroczystość odbyła się 24 listopada w sali konferencyjnej urzędu gminy, a jej wzruszającą oprawę słowno – muzyczną przygotowali uczniowie szkoły podstawowej.

red.

fot. prywatne

 


Zobacz także…

Na dobre i na złe. Pięćdziesiąt lat razem

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz