Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wiśniewo. Pięćdziesięciolecie małżeństwa to piękny jubileusz


Prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, bukiety kwiatów i ku przypomnieniu – swoje pamiątkowe, ślubne fotografie otrzymało pięć par z terenu gminy Wiśniewo, które mogło się pochwalić co najmniej pięćdziesięcioletnim stażem małżeńskim.

Słoneczne ogrody Mława

Medale nadane przez Prezydenta RP, z rąk wójta Zbigniewa Kleniewskiego oraz  kierownika Urzędu Stanu Cywilnego odebrali: Krystyna i Andrzej Sienniccy, Daniela i Henryk Prątniccy, Janina i Stanisław Jurkiewicz, Bożena i Eugeniusz Strzelec oraz Jadwiga i Mikołaj Żywiec. Uroczystość odbyła się 24 listopada w sali konferencyjnej urzędu gminy, a jej wzruszającą oprawę słowno – muzyczną przygotowali uczniowie szkoły podstawowej.

red.

fot. prywatne

 


Zobacz także…

Na dobre i na złe. Pięćdziesiąt lat razem

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500