Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiśniewo. Pięćdziesięciolecie małżeństwa to piękny jubileusz


Prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, bukiety kwiatów i ku przypomnieniu – swoje pamiątkowe, ślubne fotografie otrzymało pięć par z terenu gminy Wiśniewo, które mogło się pochwalić co najmniej pięćdziesięcioletnim stażem małżeńskim.


Medale nadane przez Prezydenta RP, z rąk wójta Zbigniewa Kleniewskiego oraz  kierownika Urzędu Stanu Cywilnego odebrali: Krystyna i Andrzej Sienniccy, Daniela i Henryk Prątniccy, Janina i Stanisław Jurkiewicz, Bożena i Eugeniusz Strzelec oraz Jadwiga i Mikołaj Żywiec. Uroczystość odbyła się 24 listopada w sali konferencyjnej urzędu gminy, a jej wzruszającą oprawę słowno – muzyczną przygotowali uczniowie szkoły podstawowej.

red.

fot. prywatne

 


Zobacz także…

Na dobre i na złe. Pięćdziesiąt lat razem

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x