Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Śnieg i ślizgawica. Zderzenie trzech samochodów w Wojnówce


Dziś rano około godziny 6:45 na drodze powiatowej w miejscowości Wojnówka, zderzyły się trzy auta. Dwa samochody osobowe marki Ford i Opel i ciężarowa cysterna Mercedes przewożąca mleko. Na szczęście w zderzeniu nikt nie ucierpiał. Droga jest czasowo nieprzejezdna, strażacy z OSP Kowalewo, Wyszyn Kościelnych i JRG z Mławy zabezpiecza miejsce wypadku.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Zobacz także…

Śnieg i korki na „siódemce” i praktycznie wszystkich wjazdach do Mławy

W Kuklinie VW Passat uderzył w ogrodzenie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

**dwa samochody
trzeci po prostu został zahaczony ::”)

Kapri

A co to za różnica brał udział w zdarzeniu i tyle