Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Śnieg i korki na „siódemce” i praktycznie wszystkich wjazdach do Mławy


Nagły poranny atak zimowej aury spowodował sporo utrudnień w ruchu. Pewnie nie wszyscy dziś dotrą na czas do pracy. Według relacji osób poruszających się krajową „siódemką” pojazdy poruszają się na ogół wolniej i ostrożniej, zdarzają się jednak momenty, że ruch się korkuje. Spory korek na drodze wojewódzkiej pomiędzy Gruduskiem a Mława utrudniał dotarcie piaskarek do Mławy. Podobne korki występują przy wszystkich wjazdach do Mławy.

KSP Mława nabór

Samochody ciężarowe ślizgają się i blokują ulicę tam gdzie są bardziej strome podjazdy. Tak było np. przy rondzie na ulicy Sienkiewicza i Grzebskiego. Nieprzejezdna nadal pozostaje droga relacji Szreńsk – Mława z powodu wypadku w miejscowości Wojnówka.

Jak podaje dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie na drogi powiatowe o godz. 6:40 wyjechały trzy piaskarki. Posypywały główne drogi, podjazdy i wzniesienia, m.in. w Łomi, Turzy, Lipowcu.  Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe odpowiadające za utrzymanie ulic miejskich i powiatowych na terenie miasta wysłało na ulice dwa pojazdy. – O 6:15 wyjechały dwie solarki. Posypywały i odgarniały śnieg ze skrzyżowań, wiaduktów i rond – informuje prezes MPDM Jan Wysocki.

Śnieg już topnieje, nadal jednak kierowcy powinni zachować dużą ostrożność przy poruszaniu się na drodze.

red.

Zobacz także…

Śnieg i ślizgawica. Zderzenie trzech samochodów w Wojnówce

W Kuklinie VW Passat uderzył w ogrodzenie

W walce z zimą wszystkie chwyty dozwolone – filmik

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Śnieg i korki na „siódemce” i praktycznie wszystkich wjazdach do Mławy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kozak
Gość

chyba istnieje cos takigo jak prognoza pogody. kiedy piszą np. 100% możliwość opadów deszczu ze śniegiem to służby powinny byc w pogotowiu nawet gdyby bylo powiedziene 50% to też taka ich rola

Dorota
Gość

Dziś rano z Mławy nie można było wyjechać.Wszystko stało na Warszawskiej,na „siodemce”…masakra…O 6 rano to najwięcej ludzi do pracy jeździ. ..piasksrki ruszyły po 6….ciekawe gdzie? ???A jak kolizja to zawsze wina kierowcy. ..nikt inny nic nie ma dobie do zarzucenia….

szczurek
Gość

Jak co roku zima zaskoczyła drogowców 🙂

pas
Gość

A może to zima zaskoczyła kierowców

W korku
Gość

Powiatowy Zarząd Dróg ? To ci „fachowcy” od remontu drogi w Morawach ?! „Jak podaje dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie na drogi powiatowe o godz. 6:40 wyjechały trzy piaskarki.” „O 6:15 wyjechały dwie solarki. Posypywały i odgarniały śnieg ze skrzyżowań, wiaduktów i rond – informuje prezes MPDM Jan Wysocki.” Szanowni Panowie, może czasami lepiej przemilczeć pewne poczynania, i nie kompromitować się.. Zaznaczcie sobie w kalendarzu „Święto Drogowca”

mławianin
Gość

Tak to ten sam „fachowiec” od drogi w Morawach, w jego przypadku to i tak dobrze bo mógł wyjechać dopiero po 12 kiedy śnieg stopnieje. Ta firma PZD cały czas się kompromituje, i nie ma Pana aby przeprowadzić tam zmiany.

wpDiscuz