Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

AKTUALIZACJA: Wiśniewko. Ciężarówka kontra skuter


Dziś około godziny 5:30 na drodze pomiędzy Wiśniewem a Wiśniewkiem doszło do zderzenia ciężarówki ze skuterem. Poszkodowany został kierowca skutera, pogotowie przewiozło go do szpitala w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do działań ratowniczych wyjechał zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Poszkodowanego kierowcę skutera zabrało do szpitala pogotowie. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia. Policja ustala przyczynę i okoliczności zderzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

AKTUALIZACJA 7.11.2017:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym ranny został kierujący motorowerem mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło dziś o godz. 5:35 na drodze relacji Wiśniewo – Wiśniewko.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motorowerem 52- letni mężczyzna, z nieznanej jak na razie przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania z naczepą. Kierowca tira, 33-letni mieszkaniec pow. płońskiego, próbując uniknąć zderzenia z motorowerzystą zahamował i zjechał na przeciwległy pas ruchu. W tym samym czasie motorowerzysta próbował ponownie wjechać na swój pas ruchu w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący motorowerem mężczyzna, doznał złamania nogi i został przewieziony do szpitala w Mławie. Obaj kierujący byli trzeźwi.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska

fot. KPP Mława

fot. KPP Mława

 

Zobacz także…

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
OBSERWATOR

Co na takie drodze robił TIR? Te ciężkie samochody na wąskich i nieprzystosowanych do takich pojazdów drogach to zmora. Polecam POLICJI drogę Wiśniewo – Podkrajewo, znak drogowy informuje: dopuszczenie pojazdów do 16 ton, masową jeżdżą TIR-y wszelkiej maści, cysterny itp., z prędkością na pewno nie 50 km/h.
Wzdłuż drogi położone jest osiedle domków jednorodzinnych i SZKOŁA.
Państwo POLICJANCI zapraszamy – tu się można wykazać, w dobrym tego słowa znaczeniu.