Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Powiat mławski. Wiało i lało


Mówiąc dyplomatycznie nie najlepszą pogodę mieliśmy tego weekendu. Tak zresztą było w całej Polsce. Szczególnie nieprzyjemna pogoda była w niedzielę, kiedy to nie tylko padał momentami bardzo ulewny deszcz, ale również wiał silny wiatr. Strażacy w ciągu minionej doby interweniowali aż 14 razy. Usuwali przewrócone drzewa  połamane konary, pompowali wodę z zalanych posesji. Był jeden przypadek, gdy wiatr zerwał dach starego budynku.

KSP Mława nabór

– W ciągu minionej doby odnotowaliśmy 14 zdarzeń. Były to przypadki przewróconych drzew, połamanych konarów leżących na jezdni i podtopienia. Najwięcej takich interwencji miało miejsce w gminie Strzegowo, były też zdarzenia na terenie gmin Stupsk, Wiśniewo i Wieczfnia Kościelna. Na terenie tej ostatniej w Zakrzewie Wielkim wiatr zerwał dach z budynku przeznaczonego do rozbiórki – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Ponad 80 mandatów po weekendzie – trwa akcja „Znicz 2017″

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz