Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Powiat mławski. Wiało i lało


Mówiąc dyplomatycznie nie najlepszą pogodę mieliśmy tego weekendu. Tak zresztą było w całej Polsce. Szczególnie nieprzyjemna pogoda była w niedzielę, kiedy to nie tylko padał momentami bardzo ulewny deszcz, ale również wiał silny wiatr. Strażacy w ciągu minionej doby interweniowali aż 14 razy. Usuwali przewrócone drzewa  połamane konary, pompowali wodę z zalanych posesji. Był jeden przypadek, gdy wiatr zerwał dach starego budynku.


– W ciągu minionej doby odnotowaliśmy 14 zdarzeń. Były to przypadki przewróconych drzew, połamanych konarów leżących na jezdni i podtopienia. Najwięcej takich interwencji miało miejsce w gminie Strzegowo, były też zdarzenia na terenie gmin Stupsk, Wiśniewo i Wieczfnia Kościelna. Na terenie tej ostatniej w Zakrzewie Wielkim wiatr zerwał dach z budynku przeznaczonego do rozbiórki – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Ponad 80 mandatów po weekendzie – trwa akcja „Znicz 2017″

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x