Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Urząd Gminy w Dzierzgowie
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Repertuar Kina Kosmos na listopad. Zobacz zwiastuny!


Słoneczne ogrody Mława

Repertuar Kina Kosmos na listopad 2017. Zobacz zwiastuny!

Uwaga! 6 listopada wszystkie seanse odwołane

LISTY DO M.3/PROD. POLSKA
9-12.11.2017
godz. 17.00, 19.00

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM /PROD. POLSKA
7-8.11.2017
godz. 17.00

ACH ŚPIJ KOCHANIE/PROD. POLSKA
7-8.11.2017

godz. 19.00

10 listopada nie ma seansów filmowych

DWIE KORONY 2D 2,3,5.11
* dok. fabularyzowany, prod. Polska, 16 +

Film, który jako pierwszy ukazuje nieznane dotąd fakty z życia o. Maksymiliana Kolbego, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci w Auschwitz. Warstwa dokumentalna została zrealizowana w trzech krajach – Polsce, we Włoszech i Japonii, a w rolę świętego wcielił się sam Adam Woronowicz.

GEOSTORM 2D nap. 2,3,5.11
* katastroficzny, prod. USA, 12+

Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom. Czy zdążą rozwiązać problem, zanim dojedzie do katastrofy?

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM 2D 7-8.11
* romans Sci-fi, prod. Polska, 12 +

Nowy film Bodo Koxa, twórcy wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”. Niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. W rolach głównych Olga Bołądź i debiutujący na dużym ekranie Piotr Polak.

PRZEDPREMIERA 9 listopada godz. 17.00 i 19.00

LISTY DO M. 3 2D 11-12, 15-19, 22-26, 29-30.11 oraz 1-3.12
* komedia romantyczna, prod. Polska, 12+

Listy do M. powracają, a w nich Wasi ukochani bohaterowie, którzy poczują miłość….nie tylko od święta! Trzecia część romantyczno-świątecznej komedii trzyma w napięciu i przypomina, że warto być blisko.

ACH ŚPIJ KOCHANIE 2D 7-8.11
* kryminał, prod. Polska, 15+

Scenariusz napisany na podstawie autentycznej historii i pokazujący, że miłość może prowadzić do zbrodni. W filmie można zobaczyć Andrzeja Chyrę w kreacji porównywalnej do pamiętnego Hannibala Lectera.

MY LITTLE PONY FILM 2D dub. 17-19.11
* animacja, komedia przygodowa, prod. Kanada/USA, B/o

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

EMOTKI FILM 2D dub. 24-26.11
* animacja, komedia, prod. USA, B/o

Komedia „Emotki. Film” zdradza wam pewien sekret. W waszych telefonach skrywa się tajemniczy świat, w którym żyją i pracują…no tak, emotki. Każda z nich wyraża tylko jedną emocję – ale nie Minek. Minek jest niezwykłą emotką, bo może okazywać wszystkie uczucia. Pewnego dnia Minek wraz z przyjaciółmi – Piąteczką i panną Matrix wyrusza w niebezpieczną podróż przez aplikacje telefonu, by ocalić emotki zanim pamięć telefonu zostanie usunięta.

THOR: RAGNAROK 3D dub. 29-30. 11 1-3.12
* fantasy, przygodowy, prod. USA, 12+

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata i pozbawiony młota, musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak stanie do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers.


* Teksty pochodzą z materiałów promocyjnych dostarczanych przez dystrybutorów.

źródło: MDK Mława/Kino Kosmos

oprac. red

Zobacz także…

Koncert ku pamięci Tadeusza Nalepy i Ryszarda Riedla

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500