Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Repertuar Kina Kosmos na listopad. Zobacz zwiastuny!Repertuar Kina Kosmos na listopad 2017. Zobacz zwiastuny!

Uwaga! 6 listopada wszystkie seanse odwołane

LISTY DO M.3/PROD. POLSKA
9-12.11.2017
godz. 17.00, 19.00

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM /PROD. POLSKA
7-8.11.2017
godz. 17.00

ACH ŚPIJ KOCHANIE/PROD. POLSKA
7-8.11.2017

godz. 19.00

10 listopada nie ma seansów filmowych

DWIE KORONY 2D 2,3,5.11
* dok. fabularyzowany, prod. Polska, 16 +

Film, który jako pierwszy ukazuje nieznane dotąd fakty z życia o. Maksymiliana Kolbego, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci w Auschwitz. Warstwa dokumentalna została zrealizowana w trzech krajach – Polsce, we Włoszech i Japonii, a w rolę świętego wcielił się sam Adam Woronowicz.

GEOSTORM 2D nap. 2,3,5.11
* katastroficzny, prod. USA, 12+

Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom. Czy zdążą rozwiązać problem, zanim dojedzie do katastrofy?

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM 2D 7-8.11
* romans Sci-fi, prod. Polska, 12 +

Nowy film Bodo Koxa, twórcy wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”. Niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. W rolach głównych Olga Bołądź i debiutujący na dużym ekranie Piotr Polak.

PRZEDPREMIERA 9 listopada godz. 17.00 i 19.00

LISTY DO M. 3 2D 11-12, 15-19, 22-26, 29-30.11 oraz 1-3.12
* komedia romantyczna, prod. Polska, 12+

Listy do M. powracają, a w nich Wasi ukochani bohaterowie, którzy poczują miłość….nie tylko od święta! Trzecia część romantyczno-świątecznej komedii trzyma w napięciu i przypomina, że warto być blisko.

ACH ŚPIJ KOCHANIE 2D 7-8.11
* kryminał, prod. Polska, 15+

Scenariusz napisany na podstawie autentycznej historii i pokazujący, że miłość może prowadzić do zbrodni. W filmie można zobaczyć Andrzeja Chyrę w kreacji porównywalnej do pamiętnego Hannibala Lectera.

MY LITTLE PONY FILM 2D dub. 17-19.11
* animacja, komedia przygodowa, prod. Kanada/USA, B/o

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

EMOTKI FILM 2D dub. 24-26.11
* animacja, komedia, prod. USA, B/o

Komedia „Emotki. Film” zdradza wam pewien sekret. W waszych telefonach skrywa się tajemniczy świat, w którym żyją i pracują…no tak, emotki. Każda z nich wyraża tylko jedną emocję – ale nie Minek. Minek jest niezwykłą emotką, bo może okazywać wszystkie uczucia. Pewnego dnia Minek wraz z przyjaciółmi – Piąteczką i panną Matrix wyrusza w niebezpieczną podróż przez aplikacje telefonu, by ocalić emotki zanim pamięć telefonu zostanie usunięta.

THOR: RAGNAROK 3D dub. 29-30. 11 1-3.12
* fantasy, przygodowy, prod. USA, 12+

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata i pozbawiony młota, musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak stanie do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers.


* Teksty pochodzą z materiałów promocyjnych dostarczanych przez dystrybutorów.

źródło: MDK Mława/Kino Kosmos

oprac. red

Zobacz także…

Koncert ku pamięci Tadeusza Nalepy i Ryszarda Riedla

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x