Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert ku pamięci Tadeusza Nalepy i Ryszarda Riedla


źródło: MDK Mława

Słoneczne ogrody Mława

MDK zaprasza: 6 listopada, o godz. 18.00, w sali kina KOSMOS odbędzie się koncert poświęcony pamięci Tadeusza Nalepy i Ryszarda Riedla. Zagra mławski zespół BLUES FOREVER ALIVE.

Usłyszymy utwory takie jak: „Koło mego okna”, „Zasady gry”, „Modlitwa”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Pomaluj moje sny”, „Oni zaraz przyjdą tu”, „Daję Ci próg”, „Czerwony jak cegła”, „W życiu piękne są tylko chwile”, „Whisky” czy „Wehikuł czasu”.

Skład zespołu:

Benedykt Dalka – perkusja
Stanisław Kalisz – gitara basowa
Mariusz Wróblewski – wokal
Piotr Krokowski – piano
Dariusz Marcinkiewicz – gitara, wokal

Wstęp 10 zł.  Bilety do nabycia w kasie kina.

 

red.


Zobacz także…

Repertuar Kina Kosmos na listopad. Zobacz zwiastuny!

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Zig

zapowiada sie fajny koncert

Danuta Han

Pięknie! Tylko nie zabraniajcie nam udostępniać, ponieważ udostępnianie to najlepsza reklama, której efektem jest największa frekwencja. Serdecznie pozdrawiam!
D. Han