Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

67- letni mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Znaleźli go strażacy


W niedzielę 1. października około godziny 10-tej dyżurny mławskiej straży pożarnej z alarmowego numeru 112 otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w bloku na Osiedlu Młodych prawdopodobnie przebywa mężczyzna, z którym nie udaje się nawiązać kontaktu, a drzwi mieszkania są zamknięte. Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania w celu otwarcia mieszkania. Strażacy po drabinie dostali się na balkon, skąd przez uchylone drzwi balkonowe dostali się do wnętrza mieszkania.

Słoneczne ogrody Mława

– Wewnątrz mieszkania przebywał około 67-letni mężczyzna. Nie dawał oznak życia, a ciało znajdowało się w stanie częściowego rozkładu. Dalsze działania podjęły inne służby – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Chłopiec na dachu bloku. Zdjęli go strażacy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500