Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

67- letni mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Znaleźli go strażacy


W niedzielę 1. października około godziny 10-tej dyżurny mławskiej straży pożarnej z alarmowego numeru 112 otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w bloku na Osiedlu Młodych prawdopodobnie przebywa mężczyzna, z którym nie udaje się nawiązać kontaktu, a drzwi mieszkania są zamknięte. Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania w celu otwarcia mieszkania. Strażacy po drabinie dostali się na balkon, skąd przez uchylone drzwi balkonowe dostali się do wnętrza mieszkania.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Wewnątrz mieszkania przebywał około 67-letni mężczyzna. Nie dawał oznak życia, a ciało znajdowało się w stanie częściowego rozkładu. Dalsze działania podjęły inne służby – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Chłopiec na dachu bloku. Zdjęli go strażacy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500