Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

67- letni mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Znaleźli go strażacy


W niedzielę 1. października około godziny 10-tej dyżurny mławskiej straży pożarnej z alarmowego numeru 112 otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w bloku na Osiedlu Młodych prawdopodobnie przebywa mężczyzna, z którym nie udaje się nawiązać kontaktu, a drzwi mieszkania są zamknięte. Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania w celu otwarcia mieszkania. Strażacy po drabinie dostali się na balkon, skąd przez uchylone drzwi balkonowe dostali się do wnętrza mieszkania.

KSP Mława nabór

– Wewnątrz mieszkania przebywał około 67-letni mężczyzna. Nie dawał oznak życia, a ciało znajdowało się w stanie częściowego rozkładu. Dalsze działania podjęły inne służby – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Chłopiec na dachu bloku. Zdjęli go strażacy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz