Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Chłopiec na dachu bloku. Zdjęli go strażacy


fot.ilustracyjne

KSP Mława nabór

Mławscy strażacy podejmują interwencje nie tylko w sytuacjach pożaru czy wypadku. Bardzo często są to również inne zagrożenia, czasami w sytuacjach dość niecodziennych. Tak było również w minioną niedzielę 1. października. Około godziny 17:30 strażacy przy pomocy podnośnika hydraulicznego zdejmowali z dachu nie użytkowanego bloku przy ulicy Reja w Mławie trzynastolatka z lękiem wysokości.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy z numeru alarmowego 112. Wynikało z niego, że na dachu wielopiętrowego budynku pozostaje uwięziona osoba. Na miejscu okazało się, że uwięziona osoba to trzynastoletni chłopiec, który stwierdził, że ma lęk wysokości. Ratownicy za pomocą podnośnika hydraulicznego dotarli do chłopca i umieścili go w koszu podnośnika. Trzynastolatek został przekazany policji obecnej na miejscu zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

67- letni mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Znaleźli go strażacy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz