Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Chłopiec na dachu bloku. Zdjęli go strażacy


fot.ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Mławscy strażacy podejmują interwencje nie tylko w sytuacjach pożaru czy wypadku. Bardzo często są to również inne zagrożenia, czasami w sytuacjach dość niecodziennych. Tak było również w minioną niedzielę 1. października. Około godziny 17:30 strażacy przy pomocy podnośnika hydraulicznego zdejmowali z dachu nie użytkowanego bloku przy ulicy Reja w Mławie trzynastolatka z lękiem wysokości.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy z numeru alarmowego 112. Wynikało z niego, że na dachu wielopiętrowego budynku pozostaje uwięziona osoba. Na miejscu okazało się, że uwięziona osoba to trzynastoletni chłopiec, który stwierdził, że ma lęk wysokości. Ratownicy za pomocą podnośnika hydraulicznego dotarli do chłopca i umieścili go w koszu podnośnika. Trzynastolatek został przekazany policji obecnej na miejscu zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

67- letni mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Znaleźli go strażacy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500