Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sobotni wypadek pod Turzą Wielką. Kierowca był nietrzeźwy


Do zdarzenia doszło 2 września o godz. 10:40 na drodze relacji Turza Wielka – Rumoka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki  VW Passat, 25- letni mieszkaniec pow. mławskiego, na mokrej nawierzchni, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.  

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W samochodzie podróżowało  dwóch pasażerów, mieszkańców pow. mławskiego w wieku 25 i 28 lat. Pasażerowie oraz kierowca passata, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Jak się okazało, kierowca passata, Piotr D. był nietrzeźwy,  w organizmie miał ponad 1,20 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Zobacz także:

Wypadek koło Turzy Wielkiej. Doszczętnie rozbite auto, trzy osoby w szpitalu

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500