Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wypadek koło Turzy Wielkiej. Doszczętnie rozbite auto, trzy osoby w szpitalu


Dziś około godziny 10:40 na leśnym odcinku drogi Turza Wielka – Rumoka VW Passat wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Trzech młodych mężczyzn jadących autem pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Policja ustala okoliczności wypadku.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie z zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 10:45. Działania ratownicze podjął zastęp OSP z Turzy Małej oraz dwa zastępy JRG Mława. Samochód osobowy VW Passat w okolicach miejscowości Turza Wielka wypadł z drogi i rozbił się o drzewo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pomogli zespołowi ratownictwa medycznego w udzielaniu pomocy medycznej trzem poszkodowanym. Wszyscy trzej trafili do mławskiego szpitala – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

fot.prywatne/red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
vols

poszukuje tego Passata. kupie prawe drzwi przod i tyl