Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Longina Fabisiak, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4, odeszła na emeryturę


Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 22 sierpnia br. uroczyście pożegnano odchodząca na emeryturę, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie, Longinę Fabisiak. Pani dyrektor pełniła swą funkcję przez 15 lat, w zawodzie pracowała 44 lata.

Słoneczne ogrody Mława

Podczas uroczystego pożegnania burmistrz Sławomir Kowalewski wręczył pani Dyrektor Longinie Fabisiak Medal „Zasłużony dla miasta Mławy”. Były też podziękowania, życzenia i kwiaty. – Jestem pełen podziwu dla Pani zaangażowania, postawy, dla umiejętności budowania bardzo dobrej atmosfery w zespole, jak również tej atmosfery wśród klientów, czyli dzieci uczęszczających do przedszkola, ich rodziców, członków rodzin. Tych wszystkich, którzy są zainteresowani, żeby warunki pobytu, przebywania i opieki były jak najlepsze. Pani to potrafiła doskonale robić razem z zespołem, którym Pani kierowała (…) Dziękujemy serdecznie za to, co Pani zrobiła dla wielu pokoleń dzieci – mówił Sławomir Kowalewski. Pani dyrektor Longina Fabisiak żegnając się z pełnioną dotychczas funkcją wyraziła serdeczne podziękowania dla wielu osób, z którymi przez lata współpracowała.

RK

Zobacz także…

Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Podziw

Odejście na emeryturę z klasa!
Gratulacje !

Anonimowo

Prawdziwie zasłużona !
Gratulacje !

Anonimowo

Serdeczne gratulacje !

Anonimowo

A nagroda za wieloletnią b. dobrą pracę ???