Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Longina Fabisiak, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4, odeszła na emeryturę


Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 22 sierpnia br. uroczyście pożegnano odchodząca na emeryturę, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie, Longinę Fabisiak. Pani dyrektor pełniła swą funkcję przez 15 lat, w zawodzie pracowała 44 lata.

KSP Mława nabór

Podczas uroczystego pożegnania burmistrz Sławomir Kowalewski wręczył pani Dyrektor Longinie Fabisiak Medal „Zasłużony dla miasta Mławy”. Były też podziękowania, życzenia i kwiaty. – Jestem pełen podziwu dla Pani zaangażowania, postawy, dla umiejętności budowania bardzo dobrej atmosfery w zespole, jak również tej atmosfery wśród klientów, czyli dzieci uczęszczających do przedszkola, ich rodziców, członków rodzin. Tych wszystkich, którzy są zainteresowani, żeby warunki pobytu, przebywania i opieki były jak najlepsze. Pani to potrafiła doskonale robić razem z zespołem, którym Pani kierowała (…) Dziękujemy serdecznie za to, co Pani zrobiła dla wielu pokoleń dzieci – mówił Sławomir Kowalewski. Pani dyrektor Longina Fabisiak żegnając się z pełnioną dotychczas funkcją wyraziła serdeczne podziękowania dla wielu osób, z którymi przez lata współpracowała.

RK

Zobacz także…

Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Longina Fabisiak, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4, odeszła na emeryturę"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Podziw
Gość

Odejście na emeryturę z klasa!
Gratulacje !

Anonimowo
Gość

Prawdziwie zasłużona !
Gratulacje !

Anonimowo
Gość

Serdeczne gratulacje !

Anonimowo
Gość

A nagroda za wieloletnią b. dobrą pracę ???

wpDiscuz