Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Longina Fabisiak, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4, odeszła na emeryturę


Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 22 sierpnia br. uroczyście pożegnano odchodząca na emeryturę, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie, Longinę Fabisiak. Pani dyrektor pełniła swą funkcję przez 15 lat, w zawodzie pracowała 44 lata.


Podczas uroczystego pożegnania burmistrz Sławomir Kowalewski wręczył pani Dyrektor Longinie Fabisiak Medal „Zasłużony dla miasta Mławy”. Były też podziękowania, życzenia i kwiaty. – Jestem pełen podziwu dla Pani zaangażowania, postawy, dla umiejętności budowania bardzo dobrej atmosfery w zespole, jak również tej atmosfery wśród klientów, czyli dzieci uczęszczających do przedszkola, ich rodziców, członków rodzin. Tych wszystkich, którzy są zainteresowani, żeby warunki pobytu, przebywania i opieki były jak najlepsze. Pani to potrafiła doskonale robić razem z zespołem, którym Pani kierowała (…) Dziękujemy serdecznie za to, co Pani zrobiła dla wielu pokoleń dzieci – mówił Sławomir Kowalewski. Pani dyrektor Longina Fabisiak żegnając się z pełnioną dotychczas funkcją wyraziła serdeczne podziękowania dla wielu osób, z którymi przez lata współpracowała.

RK

Zobacz także…

Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Podziw
Podziw
4 lata temu

Odejście na emeryturę z klasa!
Gratulacje !

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Prawdziwie zasłużona !
Gratulacje !

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Serdeczne gratulacje !

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

A nagroda za wieloletnią b. dobrą pracę ???

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x