Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan


Zakończyło się postępowania konkursowe na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie. Kandydatką na dyrektora wyłonioną w drodze tego konkursu została Hanna Kasztelan.

Tym razem w konkursie na dyrektora Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 swoją ofertę złożyły 3 osoby. Kandydatką na dyrektora wyłonioną w drodze konkursu jest pani Hanna Kasztelan. Zgodnie z dalszą procedurą Burmistrz Miasta Mława powierzy kandydatce stanowisko dyrektora swoim zarządzeniem.

Obecnie pani Hanna Kasztelan pełni funkcję pedagoga w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mławie. Była również dyrektorem tej placówki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

31
KOMENTARZE

avatar
1500
Ojciec bez urlopu
Gość
Ojciec bez urlopu

Zmiana już jest przedszkole dzisiaj nieczynne bo… rok szkolny zaczyna się od 4.09 🙁 Ciekawe czy pensje też nie będzie naliczana od 1.09 🙁 przykre nawet dyżuru nie była w stanie zorganizować nowa Pani Dyrektor

Rodzic grupa krasnale
Gość
Rodzic grupa krasnale

Panie z poradni niech przestaną pisać głupoty tu. Tyłki wam się sparzą bo liczycie na koleżankę za biurkiem nowego dyrektora. Życie nie raz pokazało inny scenariusz. Odchodzącej dyrektor dziękujemy za najlepsza placówkę w Mławie . Nowej życzymy nie zepsucia przedszkola

Rodzic
Gość
Rodzic

Cokolwiek napiszecie to fakty są faktami. Pani dyrektor Longina Fabisiak odchodzi na zasłużoną emeryturę i należą Jej się słowa podziękowania. Pani Kasztelan rozpoczyna pracę w nowej roli a jak będzie to się okaże.

Solanka
Gość
Solanka

Czytam te wpisy i nie mogę uwierzyć ile jadu i zawiści w ludziach. Ja byłam bardzo zadowolona z pracy Pani dyrektor i z gr.do której uczęszczała moja córka a gr. Montesorii . Zawsze mogłam liczyć na chwilę rozmowy i życzliwość z jej strony. Gratulacje dla nowej Pani dyrektor.

Mława
Gość
Mława

Matka poziom twojej frustracji przeraża …. :/ pobaw sie z dzieckiem a nie zajmujesz sie głupotami…

szok
Gość
szok

Stado baranów patrzy i beczy…
mam ubaw czytając to wszystko.
Kogo jeszcze tu wymienicie …
za chwilę zaczniecie wypisywać o kimś kto nijak nie jest związany z tym tematem.
Pochwalcie się a Wy jakie macie stanowiska i kto Wam je załatwił ?
Przecież w Mławie wszyscy się znamy… 😀

Pytający
Gość
Pytający

Co niektórzy pytają czy to ustawka? A ja się pytam czy zatrudnienie synowej w przedszkolu to już nie jest ustawka? A może to się teraz inaczej nazywa?

matka
Gość
matka

Ja się z tego wyboru bardzo cieszę, a najbardziej z tego, że obecna dyrekcja obchodzi do „lamusa”, w końcu dziecko będzie stało na pierwszym miejscu a nie kumoterstwo i protekcja…. a tak odnoście ustawki… wszyscy zwolennicy pani F… chyba wiedzą, że ustawką można też nazwać zatrudnienie „u siebie” synowej… szkoda gadać…. dla mnie najważniejsze jest to, że w końcu doczekaliśmy się sprawiedliwych rządów w tym przedszkolu… głęboko w to wierzę …

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Żenujący komentarz

Mama córki
Gość
Mama córki

Dobrze powiedziane, nikt w sieci nie jest bezkarny. Najważsza pora na zmiany!!! Brawo pani Haniu, rodzice odczujemy zmiany w kulturze osobistej.

Matka
Gość
Matka

Ooo tak

Rodzic
Gość
Rodzic

Gratulacje Pani Hanno! Cieszy wybór kompetentnej pedagog na to stanowisko.

Gość
Gość
Gość

Gratuluje Pani Hani

Zygfryd spokojny
Gość
Zygfryd spokojny

Gratuluję ale nie zazdroszczę. Biorąc pod uwagę dyskusję pragnę zauważyć że nikt w sieci nie jest anonimowy…………. i dla własnego spokoju czasem może lepiej ugryźć się w język?

Matka
Gość
Matka

Wiemy o tym. Nie ma się czego bać. Czy ktoś napisał nieprawdę?

głos rozsądku dla frustratów :)
Gość
głos rozsądku dla frustratów :)

Lonia idź na spacer nie przeżywaj 🙂

Rodzic
Gość
Rodzic

nareszcie będzie przedszkole, w którym będę mogła ze spokojem puszczać dziecko i będę wiedziała, że zarządza nim najlepsza specjalistka gratulacje Pani Haniu bardzo z mężem się cieszymy !! ale ilość wylewającej się zazdrości już niestety widać

mławianin
Gość
mławianin

Jak by nie było, zawsze komuś nie będzie pasowało! Gratuluję.

Do trzech razy sztuka Panie Burmistrzu.
Gość
Do trzech razy sztuka Panie Burmistrzu.

Konkurs powinien odbyć się jeszcze raz!
Skład komisji powinien być inny skoro matka synowej z komisji wygrała!

głos rozsądku dla frustratów :)
Gość
głos rozsądku dla frustratów :)

a to ważne jest kto jest czyją matką ojcem dziadkiem? bo z mojego punktu widzenia to liczą się kompetencje a te zwyciężczyni ma wysokie. a jeśli tymi kategoriami to chyba całe starostwo w mławie trzeba zwolnić i wszelkie podległe starostwu placówki ? i ogólnie nikt w mławie nie będzie mógł nigdzie pracować bo wszyscy w tej dziurze się znają lub są rodziną… chore !! zanim takie głupoty człowieku piszesz to myśl!

Ptaszyniec Mławski
Gość
Ptaszyniec Mławski

Popieram. Wyczyszczenie starostwa i urzędu miasta z pociotków dobrze by wszystkim zrobiło.

gadugadu
Gość
gadugadu

Gratulacje 🙂

Mławianka
Gość
Mławianka

Oby się znowu Panie nie pobiły

Rodzic
Gość
Rodzic

Oj będzie się działo 🙁

Janusz
Gość
Janusz

Wszytko ustawka. Jak to możliwe że przed głosowaniem wiadomo kto przejdzie

Jedno z lepszych przedszkoli .... szkoda
Gość
Jedno z lepszych przedszkoli .... szkoda

To nie tylko ustawka ale i nieprzemyślana decyzja.
Odsyłam Państwa do historii z 2007 roku kiedy to pani dyrektor policzkowała sie z własną pracownicą w poradni. Interwencje policji też tam bywały …

głos rozsądku dla frustratów :)
Gość
głos rozsądku dla frustratów :)

a ja odsyłam do jej rozwiązania i tego kto wygrał te sprawę i pragnę przypomnieć że to p. C. z Mławy uciekała bo przegrała w sądzie.

Święta prawda
Gość
Święta prawda

Dokładnie. To pani C musiała uciekać z Mławy. Więc proszę doczytać cała historie.

matka
Gość
matka

A ja odsyłam do artykułu w Głosie Mławy, kiedy to pani emerytowana już niedługo dyrektor nazwana została „RADNĄ NIEPORADNĄ”… i tak było z całym jej dyrektorstwem… na szczęście „kariera” dobiegła kresu…

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony

Słabe bardzo słabe szukać artukułów na siłę… dyskusja toczy sie o życiu zawodowym nie o zasługach dla miasta. Bynajmniej jedna ze stron jakies zasługi dla miasta ma !
Trzeba być niemądrym aby wszystko do jednego gara wrzucić.

matka
Gość
matka

Pan wiedział??