Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan


Zakończyło się postępowania konkursowe na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie. Kandydatką na dyrektora wyłonioną w drodze tego konkursu została Hanna Kasztelan.

KSP Mława nabór

Tym razem w konkursie na dyrektora Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 swoją ofertę złożyły 3 osoby. Kandydatką na dyrektora wyłonioną w drodze konkursu jest pani Hanna Kasztelan. Zgodnie z dalszą procedurą Burmistrz Miasta Mława powierzy kandydatce stanowisko dyrektora swoim zarządzeniem.

Obecnie pani Hanna Kasztelan pełni funkcję pedagoga w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mławie. Była również dyrektorem tej placówki.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

31 - liczba komentarzy w artykule "Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ojciec bez urlopu
Gość

Zmiana już jest przedszkole dzisiaj nieczynne bo… rok szkolny zaczyna się od 4.09 🙁 Ciekawe czy pensje też nie będzie naliczana od 1.09 🙁 przykre nawet dyżuru nie była w stanie zorganizować nowa Pani Dyrektor

Rodzic grupa krasnale
Gość

Panie z poradni niech przestaną pisać głupoty tu. Tyłki wam się sparzą bo liczycie na koleżankę za biurkiem nowego dyrektora. Życie nie raz pokazało inny scenariusz. Odchodzącej dyrektor dziękujemy za najlepsza placówkę w Mławie . Nowej życzymy nie zepsucia przedszkola

Rodzic
Gość

Cokolwiek napiszecie to fakty są faktami. Pani dyrektor Longina Fabisiak odchodzi na zasłużoną emeryturę i należą Jej się słowa podziękowania. Pani Kasztelan rozpoczyna pracę w nowej roli a jak będzie to się okaże.

Solanka
Gość

Czytam te wpisy i nie mogę uwierzyć ile jadu i zawiści w ludziach. Ja byłam bardzo zadowolona z pracy Pani dyrektor i z gr.do której uczęszczała moja córka a gr. Montesorii . Zawsze mogłam liczyć na chwilę rozmowy i życzliwość z jej strony. Gratulacje dla nowej Pani dyrektor.

Mława
Gość

Matka poziom twojej frustracji przeraża …. :/ pobaw sie z dzieckiem a nie zajmujesz sie głupotami…

wpDiscuz