Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Parada motocyklistów przejechała ulicami Mławy


Dziś po południu kawalkada motocyklistów wyruszyła spod Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i przejechała ulicami miasta. Wokół Starego Rynku motocykliści wykonali rundę honorową. Cała trasa biegła ulicami Kopernika – Marszałkowską – Studzieniec – Napoleońską – Sienkiewicza – Grzebskiego – Stary Rynek – Padlewskiego – Dobrą – Wójtostwo – Torfa Załeskiego – powrót do MOSiR. Zapraszamy na video i fotorelację.

Słoneczne ogrody Mława

« 1 z 6 »

 

Zobacz także…

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
destylator

bylo na co popatrzeć