Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy


Po raz kolejny tegorocznym Dniom Mławy towarzyszy Jarmark Wojciechowy. Na ulicach Chrobrego i 3-go Maja kilkadziesiąt stoisk rozstawili wystawcy.  Nie zmieniła się formuła jarmarku, więc podobnie jak w poprzednich latach jest to jarmark rozmaitości.  

KSP Mława nabór

Swoje namioty mają urzędy i instytucje, ale najszerszą ofertę przygotowali jak zwykle wystawcy produktów gastronomicznych. Ekologiczne sery, wędliny, nalewki. Są kolekcjonerzy, producenci, firmy handlowe, ozdoby i biżuteria. Ciekawą akcję prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna. Panie bibliotekarki testują wiedzę o Mławie wśród zwiedzających. Nie ma się jednak czego obawiać, w przypadku trudniejszych pytań dzielą się chętnie swoją wiedzą i naprowadzają na właściwe odpowiedzi. Podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo mało jest rękodzielników i artystów.

JK

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Skaza69
Gość

2k18 ja odbieram zloto i platyny

wpDiscuz