Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy


Po raz kolejny tegorocznym Dniom Mławy towarzyszy Jarmark Wojciechowy. Na ulicach Chrobrego i 3-go Maja kilkadziesiąt stoisk rozstawili wystawcy.  Nie zmieniła się formuła jarmarku, więc podobnie jak w poprzednich latach jest to jarmark rozmaitości.  

Słoneczne ogrody Mława

Swoje namioty mają urzędy i instytucje, ale najszerszą ofertę przygotowali jak zwykle wystawcy produktów gastronomicznych. Ekologiczne sery, wędliny, nalewki. Są kolekcjonerzy, producenci, firmy handlowe, ozdoby i biżuteria. Ciekawą akcję prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna. Panie bibliotekarki testują wiedzę o Mławie wśród zwiedzających. Nie ma się jednak czego obawiać, w przypadku trudniejszych pytań dzielą się chętnie swoją wiedzą i naprowadzają na właściwe odpowiedzi. Podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo mało jest rękodzielników i artystów.

JK

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Skaza69

2k18 ja odbieram zloto i platyny