Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy


Po raz kolejny tegorocznym Dniom Mławy towarzyszy Jarmark Wojciechowy. Na ulicach Chrobrego i 3-go Maja kilkadziesiąt stoisk rozstawili wystawcy.  Nie zmieniła się formuła jarmarku, więc podobnie jak w poprzednich latach jest to jarmark rozmaitości.  


Swoje namioty mają urzędy i instytucje, ale najszerszą ofertę przygotowali jak zwykle wystawcy produktów gastronomicznych. Ekologiczne sery, wędliny, nalewki. Są kolekcjonerzy, producenci, firmy handlowe, ozdoby i biżuteria. Ciekawą akcję prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna. Panie bibliotekarki testują wiedzę o Mławie wśród zwiedzających. Nie ma się jednak czego obawiać, w przypadku trudniejszych pytań dzielą się chętnie swoją wiedzą i naprowadzają na właściwe odpowiedzi. Podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo mało jest rękodzielników i artystów.

JK

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Skaza69
Skaza69
4 lata temu

2k18 ja odbieram zloto i platyny

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x