Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za chłopaka chcę mieć strażaka – zobacz najnowszy teledysk zespołu SuperNova


Już dziś można obejrzeć najnowszy teledysk zespołu SuperNova „Za chłopaka chcę mieć strażaka”.  Klip nakręcono w Lipowcu Kościelnym, a przy jego realizacji pomagali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Lipowca. 

Wokalistką zespołu SuperNova jest znana z programu MUST BE THE MUSIC, Aneta Majeran, która od roku współpracuje z Łukaszem Jakubowiczem nad repertuarem Disco Polo. Przy realizacji klipu pomagali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowcu Kościelnym, firma Rakoczyfilm oraz grupa taneczna Frash Crew.

Naszą fotorelację z nagrania teledysku obejrzeć można tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia premierowego klipu:

 

ŁP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Gość
Gość
Gość

Świetna piosenka! A rock’n’roll juz dawno umarł i nikt go nie chce słuchać, co widac po niskiej frekwencji na koncertach klubowych, tylko pouczaja co dobre, co niedobre. Brawo Aneta!

max
Gość
max

Anetka ma świetny głos, ale ta piosenka jak i teledysk są żenujące niestety

konrad
Gość
konrad

Aneto, marnujesz swój silny, rockowy głos na pioseneczki, których wszędzie „na pęczki”. Głupiutkie słowa, banalna muzyka, dziewczęta kręcące tym, co im natura dała. Nie tą drogą, Aneto, nie tą drogą…ale to Twój wybór, a szkoda…

outofthebox
Gość
outofthebox

Konradzie, piszesz, że to wybór pani Anety a jednocześnie próbujesz pouczać! sugerując, że nie podąża właściwą drogą. Jakakolwiek nie byłaby to droga, decyzja należy do wokalistki! Miej swoje zdanie i odczucia, ale ten mentorski ton schowaj lepiej do kieszeni.

Kosh
Gość
Kosh

Pani Aneta równocześnie zajmuje się sztuką rockową i skoro tak się o nią martwisz, to może byś się zainteresował i poszukał. A rynek jest jaki jest, trzeba robić różne rzeczy. Strażaka chyba nie sluchales, skoro twierdzisz, że to pioseneczka jakich pełno – pokaż mi drugą taką:)

rock
Gość
rock
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Pani Aneto, a gdzie „droga na Hel” i dawna miłość do rock and rolla? Wielka szkoda, że nie idzie Pani już tą drogą, bo ma Pani wielki potencjał. Ale cóż – jeśli teraz taka poetyka Pani w duszy gra, pozostaje mi tylko pochylić czoła i życzyć powodzenia oraz sukcesów. Pozdrawiam!

Danuta
Gość
Danuta

Pani Aneta nadal gra także muzykę rockową, chyba Pan Krzysztof tak się interesuje właśnie:)

Robert
Gość
Robert

Haha, dobre:) Zabawny tekst!

Kasia
Gość
Kasia

Super!