Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Daro Marcinkiewicz Band przed mławską publicznością


Koncert grupy Daro Marcinkiewicz Band to impreza, na którą wielu mławian przyszło z sentymentu zarówno dla muzyki, jak i dla występujących muzyków. Artyści wystąpili 18 czerwca na estradzie w mławskim parku miejskim.

Warto podkreślić nie tylko ich dobry występ, ale również zaśpiewane razem z nimi lub połączone z ich koncertem występy innych, młodych, lokalnych artystów. Tu szczególnie korzystnie zaprezentowała się w rockowym repertuarze Aneta Majeran, wokalistka z Lipowca Kościelnego. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie problemy techniczne z akustyką, z którymi muzycy próbowali się sami uporać, co deprymująco wpływało na występujących i denerwowało publiczność.

Liderem grupy Daro Marcinkiewicz Band jest Darek Marcinkiewicz. Przygodę z muzyką zaczynał na dwunastobasowej harmonii. Gry na gitarze uczył się w Domu Harcerza i szkole muzycznej. Jako muzyk współpracował z wieloma zespołami i muzykami m.in. Parkway, Mirą Kubasińską, Piotrem Nagielem, Renatą Dąbkowską, Marcinem Lencem, Krzysztofem Krawczykiem. Na scenie w mławskim parku Daro Marcinkiewicz Band zagrali rockowe standardy Carlosa Santany, AC DC, The Police, Janet Jet, Gary’ego Moore’a, Deep Purple, Toto oraz kompozycje własne Dariusza Marcinkiewicza.

Podczas niedzielnego koncertu  wystąpili: Dariusz Marcinkiewicz – gitara i wokal, Piotr Wróblewski – perkusja, Grzegorz Dramiński – instrumenty klawiszowe, Stanisław Dariusz Kalisz – gitara basowa oraz zaproszeni goście: Aneta Majeran, Oliwia Krokowska, Karolina Krzykowska, Alicja Dramińska, Piotr Krokowski, Mariusz Wróblewski.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek M.
Tomek M.
3 lata temu

Niestety nie mogłem być na koncercie , innym razem :-).

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x