Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Daro Marcinkiewicz Band przed mławską publicznością


Koncert grupy Daro Marcinkiewicz Band to impreza, na którą wielu mławian przyszło z sentymentu zarówno dla muzyki, jak i dla występujących muzyków. Artyści wystąpili 18 czerwca na estradzie w mławskim parku miejskim.

KSP Mława nabór

Warto podkreślić nie tylko ich dobry występ, ale również zaśpiewane razem z nimi lub połączone z ich koncertem występy innych, młodych, lokalnych artystów. Tu szczególnie korzystnie zaprezentowała się w rockowym repertuarze Aneta Majeran, wokalistka z Lipowca Kościelnego. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie problemy techniczne z akustyką, z którymi muzycy próbowali się sami uporać, co deprymująco wpływało na występujących i denerwowało publiczność.

Liderem grupy Daro Marcinkiewicz Band jest Darek Marcinkiewicz. Przygodę z muzyką zaczynał na dwunastobasowej harmonii. Gry na gitarze uczył się w Domu Harcerza i szkole muzycznej. Jako muzyk współpracował z wieloma zespołami i muzykami m.in. Parkway, Mirą Kubasińską, Piotrem Nagielem, Renatą Dąbkowską, Marcinem Lencem, Krzysztofem Krawczykiem. Na scenie w mławskim parku Daro Marcinkiewicz Band zagrali rockowe standardy Carlosa Santany, AC DC, The Police, Janet Jet, Gary’ego Moore’a, Deep Purple, Toto oraz kompozycje własne Dariusza Marcinkiewicza.

Podczas niedzielnego koncertu  wystąpili: Dariusz Marcinkiewicz – gitara i wokal, Piotr Wróblewski – perkusja, Grzegorz Dramiński – instrumenty klawiszowe, Stanisław Dariusz Kalisz – gitara basowa oraz zaproszeni goście: Aneta Majeran, Oliwia Krokowska, Karolina Krzykowska, Alicja Dramińska, Piotr Krokowski, Mariusz Wróblewski.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Daro Marcinkiewicz Band przed mławską publicznością"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Tomek M.
Gość

Niestety nie mogłem być na koncercie , innym razem :-).

wpDiscuz