Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Daro Marcinkiewicz Band przed mławską publicznością


Koncert grupy Daro Marcinkiewicz Band to impreza, na którą wielu mławian przyszło z sentymentu zarówno dla muzyki, jak i dla występujących muzyków. Artyści wystąpili 18 czerwca na estradzie w mławskim parku miejskim.

Słoneczne ogrody Mława

Warto podkreślić nie tylko ich dobry występ, ale również zaśpiewane razem z nimi lub połączone z ich koncertem występy innych, młodych, lokalnych artystów. Tu szczególnie korzystnie zaprezentowała się w rockowym repertuarze Aneta Majeran, wokalistka z Lipowca Kościelnego. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie problemy techniczne z akustyką, z którymi muzycy próbowali się sami uporać, co deprymująco wpływało na występujących i denerwowało publiczność.

Liderem grupy Daro Marcinkiewicz Band jest Darek Marcinkiewicz. Przygodę z muzyką zaczynał na dwunastobasowej harmonii. Gry na gitarze uczył się w Domu Harcerza i szkole muzycznej. Jako muzyk współpracował z wieloma zespołami i muzykami m.in. Parkway, Mirą Kubasińską, Piotrem Nagielem, Renatą Dąbkowską, Marcinem Lencem, Krzysztofem Krawczykiem. Na scenie w mławskim parku Daro Marcinkiewicz Band zagrali rockowe standardy Carlosa Santany, AC DC, The Police, Janet Jet, Gary’ego Moore’a, Deep Purple, Toto oraz kompozycje własne Dariusza Marcinkiewicza.

Podczas niedzielnego koncertu  wystąpili: Dariusz Marcinkiewicz – gitara i wokal, Piotr Wróblewski – perkusja, Grzegorz Dramiński – instrumenty klawiszowe, Stanisław Dariusz Kalisz – gitara basowa oraz zaproszeni goście: Aneta Majeran, Oliwia Krokowska, Karolina Krzykowska, Alicja Dramińska, Piotr Krokowski, Mariusz Wróblewski.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Tomek M.

Niestety nie mogłem być na koncercie , innym razem :-).