Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jarmark Wojciechowy – można się zgłaszać jeszcze przez miesiąc!


Chcesz zaprezentować swoje dzieła na Jarmarku Wojciechowym? Przypominamy: jeszcze przez miesiąc, do 5 lipca br., Miejski Dom Kultury w Mławie przyjmuje zgłoszenia.  

Jak co roku, organizatorzy zapraszają  wszystkich przedsiębiorców i artystów z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich dzieł i wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM i MŁAWSKICH TARGACH PRZEMYSŁOWYCH.

Już 8 lipca 2017 ulice 3 Maja i Chrobrego, po raz kolejny zapełnią się kramami, na których rękodzielnicy pokażą oryginalne, niespotykane przedmioty, a przemysłowcy przyciągną mieszkańców ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków, przygotowanych według domowej receptury.

Wierzymy, że tylko dzięki Państwa zaangażowaniu Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, również tej kulinarnej, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Tu się kosztuje najlepszych specjałów polskiej kuchni, staropolskim obyczajem dobija targu i świętuje przy wtórze muzyki.

Wszelkie informacje udzielane są telefonicznie lub mailowo:

tel. 23 654 35 85
e-mail: sekretariat@mdkmlawa.com

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
06-500 Mława

Osoba przyjmująca zgłoszenia:
Elżbieta Szybicka

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 5 lipca 2017 r.

Pobierz formularz:

Formularz_zgłoszeniowy_na_Jarmark_Wojciechowy_2017

źródło: MDK Mława
oprac. red

Zobacz także, jak prezentował się jarmark w ubiegłym roku:

Jarmark Wojciechowy w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x